طول مطالعه: 4 دقیقه

بلومبرگ و مینگ چی کو، به تازگی گزارش دادهاند که آیفون ۱۳ از حالت ارتباط ماهوارهای پشتیبانی میکند. نکتهی مهمی که باید در تماس ماهوارهای آیفون ۱۳ به آن توجه کرد این است که بلومبرگ هشدار داده است که ممکن است آیفون ۱۳ تنها از سخت افزار این فناوری پشتیبانی کند و پشتیبانی نرم افزاری آن ممکن است تا سال ۲۰۲۲ ارائه نشود. گفته میشود که در آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو، اندازهی عرض ناچ تا ۳۰ درصد کاهش مییابد.

میانگین تورم جهانی

با این حال بارزترین تغییر این است که میزان درصد باتری را در نوار وضعیت در دسترس قرار خواهد داد. زیرا اپل میتواند تا آخرین لحظه نام تجاری آن را مخفی نگه دارد. اما در گزارشی از یک منبع معتبر آمده است که آیفونهای ۲۰۲۱ واقعا آیفون ۱۳ نام خواهند داشت. همچنین گفته میشود که یک وجود دارد که با دریافت اعلان جدید، روشن می شود. گفته میشود که این رنگ جایگزین رنگ گرافیتی میشود و بسیار تیرهتر از آن است و بیشتر نزدیک به سیاه است تا خاکستری.

گزارشی نشان میدهد که آیفون ۱۳ پرو با رنگ جدید مشکی مات در دسترس خواهد بود. آیفون ۱۳ جدید در چندین رنگ مختلفِ مشکی مات، صورتی، بنفش، نارنجی، قرمز، سفید، زرد، سبز نعنایی، گرافیتی، طلایی و نقرهای راهی بازار خواهد شد. با توجه به این که شکل ظاهری آیفونهای امسال تغییری نخواهد داشت، انتظار میرود که صفحه نمایش آیفون ۱۳ نیز مثل سه اندازهی مختلف آیفون ۱۲ باشد یکی از زمینههایی که انتظار میرود امسال تغییرات قابل توجهی داشته باشد فناوری صفحه نمایش مورد استفاده در آیفون ۱۳ پرو است.

همچنین او مدعی شد دوربین فوق عریض در مدلهای پرو و پرو مکس علاوه بر این ارتقا، به قابلیت فوکوس خودکار هم مجهز خواهد شد. به عنوان مثال کاربران 13 میتوانند با مخاطبین در مناطق دور افتاده و هنگام بلایای طبیعی ارتباط بر قرار کنند، حتی زمانی که پوشش سنتی مخابراتی وجود ندارد. اینطور که به نظر میرسد، اپل حتی در تلاش است تا قابلیت عکاسی نجومی را هم به گوشیهای جدیدش اضافه کند تا بدین ترتیب تصاویر ثبت شده از ستارهها و ماهها در نور شب بسیار زیباتر و جذابتر باشند.

این فناوری مصرف برق صفحه نمایش را کاهش میدهد. آیفون ۱۳ پرو احتمالا از فناوری صفحه نمایش استفاده کند. بلومبرگ نیز به تازگی گزارش داده است که آیفون ۱۳ پرو همانند اپل واچ ۴ دارای “صفحه نمایش همیشه روشن” است. در حالیکه پیشتر شایعاتی مبنی بر استفاده از اسکنر در مدلهای آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ وجود داشت، اما شایعات اخیر نشان میدهد که اسکنر انحصارا در اختیار مدلهای پرو و پرو مکس آیفون ۱۳ است.  ​​​ ​.

رونمایی آیفون ۱۲ پرو مکس
اپل در حال حاضر از این فناوری در اپل واچ استفاده میکند و انتظار میرود که فناوری به آیفون ۱۳ پرو بیاید. هدف اصلی این فناوری برقراری تماس اضطراری است. این بدان معناست که کاربران آیفون ۱۳ قادر به ارسال پیام و تماس تلفنی در خارج از محدوده پوشش مخابراتی خواهند بود. وقتی اپل آیفونهای جدید خود را در اواخر این ماه معرفی کند قطعا از دیدن ویژگیهای جدید بیشتری هیجان زده خواهیم شد!

استوری مشترک اسنپ چت: تصاویر خاطرهانگیز خود را باهم پست… انتظار میرود که آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس، همگی ابعاد مشابه با نسخههای قبلی خود را داشته باشند با این تفاوت که کمی ضخیمتر خواهند بود. این باعث می شود که نرخ نوسازی ۱۲۰هرتز، همانند آیپد پرو فعال شود. انتظار میرود که آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو از نظر طراحی شبیه به آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو باشند. همچنین انتظار میرود که امسال بعد از سالها از زمان عرضهی آیفون اندازهی بریدگی ناچ کاهش یابد.

خودرو ملی روسیه
این بدان معنا است که فقط چند هفته تا معرفی آیفون جدید فاصله داریم. از جمله تغییراتی که در آیفونهای امسال شاهد آن هستیم میتوان به کاهش اندازهی بریدگی بالای نمایشگر تا ۲۵ درصد، ماژول بزرگتر دوربین، چینش مورب دوربینها در مدل استاندارد و مینی و افزایش قطر تمامی مدلها تا ۰٫۲۶ میلیمتر اشاره کرد که احتمالا به خاطر افزایش ظرفیت و در نتیجه اندازهی باتری است. یکی از کارهایی که اپل سالانه انجام میدهد معرفی رنگهای جدید است. با توجه به همهی شایعات، سر انجام آیفون ۱۳ در اواسط ماه سپتامبر (۲۹ شهریور) معرفی خواهد شد.جام جهانی والیبال 2022᠎​​.

قرعه کشی خودرو Iranecar
اضافه شدن حالت پرتره به فیلمبرداری را هم نباید نادیده گرفت که یکی از جذابترین قابلیتهای دوربین آیفون ۱۳ به حساب میآید. طراحی جدید بدنه آیفون ۱۴ پرو؛ استفاده از آلیاژ فلز تیتانیوم… هنوز کاملا مشخص نیست که اپل از نواحی اضافی صفحه نمایش چه استفادهای خواهد کرد. البته هنوز این خبر قطعی نیست. هنوز مشخص نیست که سری جدید آیفون امسال 12و یا 13 نامگذاری خواهد شد. به گفتهی مینگ چی کو، دوربین فوق عریض آیفون ۱۳ بهبود چشمگیری پیدا خواهد کرد.

اما رنگبندی آیفون ۱۳. این پاییز برای اپل و آیفون روزهای شلوغی خواهد بود. , : () ,(13 2020), :// . , , “-19: & /6 /”, , (2020), :// . , ’, : “, ’”, (28, 2020), :// . , , : “”, , (2015), :// //6-2--/.

, : 4 , (4 2020), :// . , , “-19 - ”, (13 2020), :// . (), (18 2014), :// . , , “: ”, , (2017), :// . , , .2.29,(2010), :// .

The CAP Code, The UK Code of Non-broadcast Advertising and Direct & Promotional Marketing, Vol.

12.2.49, (2014), 12, :// . پلتفرم دیما، 24/1/1399، تاثیر ویروس کرونا بر صنعت تبلیغات، موجود در:://./----/. سازمان نظامپزشکی،30/5/1398، عنوان خبر: اعلام نحوه تبلیغ پزشکان در اینستاگرام، موجود در:://./. مخصوصا در مدلهای 13 و 13 . , -& , . , , “: ”, , . , , “: ?”, (52020), :// .

آخرین بروزرسانی در: