طول مطالعه: 4 دقیقه

احتیاج داریم. در این حالت یورو دلار باید حداکثر تا 1.18-1.20 تا سال 2020 افزایش قیمت داشته باشد و پس از آن به مدت دو سال به سمت 0.9500 حرکت کند. و می توان انتظار شروع الگو بلند مدت صعودی را تا سال 2026 و تا تارگت های مشخص شده در نمودار را داشت. همچنین شکست خط روند میان مدت نیز به این سناریو کمک می نماید. در اینجا نیز طبق مربع های قرمز رنگ بنظر می رسد پایان الگو قابل تایید می باشد.

ولادیمیر پوتین جوانی
ضمن اینکه با توجه به عدم مشخص بودن ساختار موج طبق توصیه اقای نیلی برای تایید پایان الگو از تایید نوع دوم استفاده می کنیم. درصورتیکه این اتفاق نیافتد و یورودلار موفق به شکست سطح 1.2000 تا سال 2020 نگردد احتمال اینکه موج () به شکل یک سه گانه سه تایی () تبدیل شود وجود دارد که اهداف قیمتی وزمانی آن در تصویر با فلش سبز رنگ مشخص شده است.

شود. در این صورت نیاز هست یورودلار تا سال 2020 سقف 1.2000 را به سرعت بشکند. لذا به هیچ عنوان توصیه ای به خرید یا فروش نمی باشد. لذا مجبور هستیم هر دو سناریو را در نظر بگیریم و استرتژی خود را بر مبنای هر دو حالت در نظر بگیریم. لذا با توجه به اینکه تاکنون 6 موج از کارکشن ما شکل گرفته است. که ما در اینجا بدان ها نمی پردازیم. چرا که در سیمتریکال ها برخلاف دیامتریک ها علاوه بر تشابه زمانی بایستی تشابه قیمتی نیز داشته باشیم.

و شرایط زمانی و نسبت قیمتی زیر موج ها نیز موید تحلیل می باشد. و همان ساختار دو یا سه گانه سه تایی که در بالا ذکر شده در این تصویر نیز بخوبی قابل مشاهده است. و ساختار این موج بصورت یک دوگانه سه تایی () می باشد. جهت تحلیل میان مدت ابتدا از نمودار کش دیتای سه ماهه یورو دلار () استفاده میکنیم. با توجه به نمودار کش دیتای سالیانه زیر، بهتر است کمی نقطه پایان موج از دیامتریک و شروع را تغییر داده و به سال 2014 منتقل نماییم.

زلنسکی قبل از ریاست جمهوری
شاخه موج () از سال 2008 آغاز و فعلا کف قیمتی 1.0400 را در سال 2017 به ثبت رسانده است. که به نظر می رسد موج آن (که در تحلیل قبل بصورت برچسب خورده بود.) در نرخ 1.0600 به پایان رسیده و قادر به شکست کف قبلی نخواهد بود. مطابق تحلیل بلند مدتی که حدود 3 سال قبل در اینجا ارائه شد، همچنان یورودلار در موج از یک دیامتریک می باشد. از سال 1972 تا 2019 تغییرات قیمت یورودلار در قالب 6 موج در یک بازه محدود در حال نوسان بوده است. ​​​ .

تورم جهانی چیست و در صورتیکه بخواهد پایان موج () تایید شود یورودلار بایستی حداکثر تا سال 2020 قیمت 1.2000 را بشکند. در اینصورت می توان انتظار داشت یورو مطابق مسیر قرمز رنگ نوساناتی را تا سال 2024 تجربه نماید. که عنوان می کند وقتی پایان یک الگو تایید می شود که حرکتی بزرگتر و سریعتر همه کارکشن های الگو قبلی در بازار رخ دهد. با توجه به اینکه تاکنون شش موج از این کارکشن کامل شده پس می توان نتیجه گرفت بایستی بدنبال یک الگو دیامتریک (7موجی) یا سیمتریکال (9موجی) باشیم.

قرعه کشی ایران خودرو Https //www.google.com در اینصورت می توان ساختار موج را یک زیگزاگ درنظر گرفت که الان در موج آن قرار داریم. که با توجه به سناریوهای مختلف مقادیر متفاوتی می توان برای آن در نظر گرفت. از نظر زمانی حدود 2 سال دیگر این موج نزولی می تواند زمان صرف نماید و از نظر قیمتی هم عدد 0.9400 که نسبت 100% فیبوناچی می باشد، می تواند سطح مناسبی باشد. پس از پایان این زیگزاگ و تکمیل موج از دیامتریک بزرگ، انتظار رشد بسیار خوبی را برای یورو نسبت به دلار می توان تصور نمود و تا 6-9 سال می تواند این روند صعودی ادامه داشته باشد.

پیرو تحلیل قبلی یورو در این چند ماه گذشته در سال 2020 بیشتر روندی نوسانی و پر فراز و فرودی را پشت سر گذاشته. در این مقاله قصد داریم چشم انداز جفت ارز یورو دلار () را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهیم. و کسانی که قصد سرمایه گذاری و انجام معاملات واقعی دارند، بایستی با ریسک و تحلیل خود اقدام به معامله نمایند. چرا که جهت انجام معامله به دو فاکتور مهم دیگر (اصول مدیریت سرمایه و استراتژی معاملاتی) بغیر از تحلیل نیاز هست.

جهت بررسی دقیق تر موج () به تایم فریم پایین تر می رویم. کانال بندی دقیق این موج بخوبی ترکیبی بودن این موج را تایید می کند. تنها مورد باقیمانده تایید حرکت پسا الگویی است. و تنها نکته مهم و مبهم نقطه پایان روند نزولی است. و تنها تفاوت آنها در اهداف قیمتی می باشد. اما چیزی که بیشتر احتمال اتمام الگوی قبلی و شروع روند صعودی جدید را به ما نشان می دهد، در تایم هفتگی می باشد. در تصویر زیر ما به بررسی دقیقتر شاخه موج () پرداختیم.

جام جهانی ۲۰۲۶
ولی همچنان ما نمی توانیم با اطمینان از اتمام موج () سخن بگوییم. حداقل یک موج صعودی دیگر بعنوان موج () پیشرو خواهیم داشت. و انتظار روند بلند مدت صعودی برای یورو دلار همچنان پا برجاست. چندین سناریو برای ساختار موج در نظر گرفته شده بود و هر چند آخرین تحلیل کوتاه مدت هم پیش بینی خوبی از صعود یورو از 1.14 تا 1.23 ارائه نمود، ولی با توجه به شرایط موجود بهتر است که آپدیتی برروی تحلیل ساختار موج داشته باشیم.

رونمایی آیفون با آهنگ ایرانی
با توجه به ماهیت آموزشی سایت شیرازنئوویو، کلیه تحلیل ها صرفا از منظر آموزشی ارائه می گردد. برای فهمیدن این نکته به بررسی دقیق تر موج () می پردازیم. مهمترین نکته ای که اینجا مطرح است این که آیا موج () که شاخه ششم از این کارکشن هست به پایان رسیده یا خیر؟ همانطور که ملاحظه می کنید در پایان موج از مثلث خنثی یک مثلث انقباضی شکل گرفته است.

آخرین بروزرسانی در: