طول مطالعه: 4 دقیقه

توجه داشته باشید همانطور که در تحلیل قبلی بررسی شد، سطح حمایت فعلی محدوده عطف روند در تایم فریم 1 ساعته می باشد، و تا زمانی که حفظ شود، اتریوم می تواند به رشد مجدد خود ادامه دهد. دامیننس اتریوم با پولبک به محدوده حمایت 19 درصد، باز هم به رشد خود ادامه داد، و اما قبل از برخورد به مقاومت روند 20 درصد با واکنش همراه بود مجدداً این حرکت صعودی می تواند ادامه پیدا کند تا شاهد برخورد به مقاومت 20 درصد باشیم.

خودرو ملی ایران جدید
دامیننس اتریوم با شکست فیک محدوده مقاومت 16.5 درصد، مجددا زیر این ناحیه برگشته است. دامیننس اتریوم با کاهشی که روز گذشته داشت، حمایت خود را در محدوده 20.54 الی 20.67 درصد از دست داد. مجددا با شکست پیوت، در حال حرکت به سمت حمایت های پایین تر می باشد. خط روند عمودی که روی نمودار رسم شده است، دقیقا تاریخ این آپدیت می باشد. به همین جهت روی نمودار واکنش قیمت مشاهده می شود. کانال نزولی کوچکی که در تایم فریم 4 ساعته روی نمودار رسم شده است، تاکنون مانع از ریزش قوی به سمت حمایت های پایین تر شده است.

و در صورتی که ضلع پایین الگوی مثلث پرقدرت به سمت پایین شکسته شود، مجددا کاهش قیمت تا سطوح پایین حمایت مورد انتظار می باشد. با توجه به اینکه در تایم فریم ماهانه این عدد آخرین محدوده یک سال گذشته اتریوم می باشد، می تواند با واکنش بیشتری همراه باشد. در حال حاضر نیز سطح 18.35 الی 18.45 درصد تبدیل به مقاومت شده است و برگشت این شاخص به سمت این ناحیه مجددا می تواند با واکنش منفی همراه باشد.

این سطح حمایت که مربوط به بازه زمانی ماهانه می باشد، در محدوده 1269 الی 749 دلار قرار دارد. این واکنش می تواند شاخص را تا سطح مقاومت 18.45 درصد همراهی کند. شاخص بعدی که می توان از آن برای معاملات کمک گرفت، بررسی جفت ارز اتریوم نسبت به بیت کوین است. همچنین روند این شاخص تا زمانی که حمایت مهم خود را در این محدوده حفظ کرده باشد، روند آن در تایم فریم هفتگی نزولی نخواهد شد. ​!

بنابراین محدوده حمایت کف کانال این شاخص را می توانی دزیر نظر داشته باشید. البته این شاخص در روند نزولی قرار دارد، و احتمال شکسته شدن این حمایت نیز همچنان بالا می باشد. بنابراین می توان برای موج آخر نزولی یک خط روند نزولی نیز در نظر گرفت. اکنون مقاومتی که در محدوده 1520 الی 1500 دلار وجود دارد، می تواند اتریوم را وارد یک روند رنج در تایم فریم های پایین کند. ᠎​​​ !

در صورتی مقاومت 21 درصد شکسته شود، هدف بعدی در محدوده 21.40 الی 21.80 درصد می باشد. اما با شروع هفته جدید و افزایش حجم معماملات، به تدریج قدرت معامله گران افزایش پیدا می کند، و در صورت شکست یکی از سطوح با احتمال بالاتر سطح مقاومت، ادامه روند قیمت را شاهد خواهیم بود. البته یک واکنش به سطح 19.27 درصد را شاهد هستیم. از طرف دیگر حمایت هم که در محدوده 3070 الی 3025 دلار قرار گرفته است می تواند اتریوم را مدت کوتاهی در این محدوده متوقف کند.

مسکن ملی قم

در صورتی که حمایت محدوده 1100 الی 1080 دلار برای امروز حفظ شود، مجددا حرکت قیمت می تواند تا محدوده 1123 و همچنین مقاومت های بالاتر 1150 الی 1200 دلار ادامه داشته باشد. به طور کلی تا زمانی که حمایت 1520 الی 1500 دلار حفظ شود، پتانسیل ادامه حرکت صعودی اتریوم در تایم فریم های پایین تر وجود دارد. خط روند صعودی کوتاه مدت اتریوم تا زمانی که پر قدرت به سمت پایین شکسته نشود، جهت حرکت قیمت صعودی خواهد بود.

با توجه به اینکه یک حمایت داینامیک صعودی و یک مقاومت استاتیک بالای قیمت قرار گرفته است، پس در صورتی که یکی از این سطوح پر قدرت شکسته شود ، ادامه روند اتریوم را تحت تأثیر قرار خواهد داد. اما با واکنش منفی همراه شد. حتی در یک بازه زمانی بحث اصلی کاربران فضای ارزهای دیجیتال این بود که اتریوم به زودی از بیت کوین عبور میکند و به صدر جدول ارزهای دیجیتال تکیه خواهد کرد و البته به این اتفاق نزدیک هم شد.

خرید گیم تایم World Of Warcraft

اتریوم در تایم فریم 4 ساعته همانند بیت کوین داخل یک روند رنج قرار دارد. برخورد به این قیمت با واکنش خوبی همراه بوده است، و در صورتی که بیت کوین حداقل برای امروز ریزش بیشتری نداشته باشد، انتظار داریم که با حمایت خریداران یک تلاش برای رشد قیمت حداقل تا محدوده 1460 دلار مشاهده کنیم. این شاخص در زمان برخورد به این حمایت با واکنش شدیدی همراه بود، و به همین دلیل شاهد رشد قیمت اتریوم بودیم. اتریوم بعد از برخورد به مقاومت محدوده 1912 الی 1878 دلار، و عدم توانایی خریداران در شکست این مقاومت، با ریزش شدیدی به سمت حمایت اصلی خود در محدوده 1786 الی 1700 دلار برگشت.

زلنسکی در خط مقدم در صورت شکست این مقاومت، اهداف بالاتر در قیمت 2100 الی 2200 دلار می تواند با واکنش جدی تری همراه باشد. همانطور که مشاهده می کنید، حمایت مینور محدوده 1945 الی 1950 دلار در حال شکسته شدن می باشد، و باید تا تثبیت شرایط در کف قیمت منتظر ماند. در این صورت هدف بعدی در قیمت 2000 الی 2025 دلار خواهد بود. اتریوم با واکنشی که به مقاومت محدوده 2000 دلار نشان می دهد، موجب قدرت گرفتن فروشندگان بازار شده و قیمت تا محدوده حمایت 1900 دلار می تواند کاهش داشته باشد.

کرونا در مازندران برای امروز این شاخص می تواند بین این مقاومت و حمایت محدوده 15.20 درصد نوسان داشته باشد. مجدد با برخورد به این ناحیه و حمایتی که توسط خریداران شد، شاهد رشد قیمت اتریوم برای امروز هستیم. عدد مشخصی نمیشه برای حالت کلی بیان کرد. در غیر اینصورت در بهترین حالت روند رنج اتریوم ادامه پیدا خواهد کرد. اما به دلیل حجم بسیار بالای معاملات خرید، شاهد برگشت و پولبک به خط روند و حتی واکنش خوب به مقاومت 1700 دلار نبودیم.

آخرین بروزرسانی در: