طول مطالعه: 4 دقیقه

دامیننس اتریوم با شکست خط روند نزولی خود ، و حفظ حمایت 19 درصد، به محدوده 20 درصد نزدیک شده است، و این ناحیه نیز مجددا می تواند واکنشی باشد. اندیکاتور پیوت پوینت در قیمت 1120 دلار مقاومتی را نشان می دهد که اگر برگشت پر قدرتی بالای این ناحیه نداشته باشیم، ادامه روند نزولی را شاهد خواهیم بود. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده 1530 برگردانند، و شاهد تثبیت قیمت بالای این ناحیه باشیم، احتمال اینکه سطح 1500 دلار در برخورد بعدی حفظ شود، و کانال صعودی شکسته نشود وجود خواهد داشت.

رئال مادرید ورزش سه در حال حاضر نیز با توجه به اندیکاتور محدوده 15.30 درصد به عنوان محدوده مبنای این شاخص قرار گرفته شده و در صورت شکست این مقاومت حرکت شاخص می تواند تا سطح مقاومت بعدی 16 درصد نیز ادامه داشته باشد. دامیننس اتریوم با ریزش شدید، تا محدوده حمایت 15.87 الی 16.50 درصد کاهش داشته است، و در صورت شکست این حمایت، می تواند تا محدوده 14.20 الی 15 درصد که حمایت بعدی این شاخص می باشد نیز به ریزش خود ادامه دهد.

رئال مادرید مایورکا رمز ارز اتریوم روز گذشته حمایت سطح 1150 دلار را به سمت پایین شکست. دامیننس اتریوم با برخوردی که دو روز گذشته به مقاومت رند 19 درصد داشت، با واکنش همراه بود و روز قبل شاخص دامیننس اتریوم کاهش پیدا کرد. دامیننس اتریوم مطابق تحلیل روزهای قبل در محدوده 19 الی 19.5 درصد رنج شده است، حجم معاملات اتریوم نیز به شدت کاهش پیدا کرده است و باید تا شکست یکی از این سطوح منتظر ماند. و می توان به این دادها دسترسی پیدا کرد.

قرعه کشی ایران خودرو 5 خرداد

اتریوم کلاسیک (/ )، بلاک چین اثبات کار (--/ )، با خروج ماینرها از شبکه اتریوم که اکنون تحت الگوریتم اثبات سهام (--/ ) فعالیت میکند، افزایش قابلی توجهی در هش ریت () خود تجربه کرد. بر اساس آمار یکی از استخرهای استخراج () تحت عنوان توماینرز (2)، هش ریت اتریوم کلاسیک در سی روز اخیر رشدی به میزان 500 درصد داشته است. اتریوم روز گذشته با شکست یکی از مهم ترین مقاومت های مهم کوتاه مدت خود در محدوده 1260 الی 1230 دلار، در حال تثبیت بالای این ناحیه می باشد.

بنابراین اخبار مثبت در بازار در صورتی که منتشر شود، پتانسیل شکست این مقاومت ها افزایش خواهد یافت. این رقم در روز گذشته 64 تراهش بر ثانیه بود. به این ترتیب توکن بومی شبکه اتریوم کلاسیک با نماد ، توسط کارتهای گرافیک و دستگاههای استخراج اتریوم، قابل استخراج خواهد بود. اما این حمایت نیز به طور موقت شکسته شد، در حال حاضر سطح 116 الی 1120 دلار به مقاومت مهمی برای امروز تبدیل شده است، و تا زمانی که شکسته نشود، روند اتریوم در تایم فریم 1 ساعته نیز نزولی خواهد بود. ​​.

جهت و روند این شاخص به سمت پایین می باشد، اما با برخوردی که به حمایت محدوده 15.20 درصد اتفاق افتاده است، شاخص متوقف شده است. هش ریت اتریوم کلاسیک، میزان خروجی ماینرهای شبکه، در روز پنجشنبه 183 تراهش بر ثانیه (/) به میزان 280 درصد افزایش یافت. این رشد ناگهانی هش ریت در پی اجرای موفقیتآمیز ارتقای مرج اتریوم و تغییر مکانیزم این بلاک چین از اثبات کار به اثبات سهام رخ داده است. طبق گزارش توماینرز، هش ریت بلاک چین اِرگو () از 27 تراهش بر ثانیه، طی یک روز با رشد 390 درصدی به 107 تراهش بر ثانیه رسیده است. ᠎​​​ ​.

به همین شکل، هش ریت شبکه رِیوِنکوین () نیز دو برابر افزایش داشت و از 8 به 15.52 تراهش بر ثانیه رسید. بر اساس آخرین گزارشات، اِترماین () بزرگترین استخر استخراج اتریوم کلاسیک با 57 تراهش از 30,647 ماینر است. ماینرهای اتریوم پیش از ارتقای مرج و طی چند سال، میلیونها دلار صرف تهیه تجهیزات ماینینگ (استخراج ارزهای دیجیتال) کردهاند و از این رو، پیشبینی میشد که هش ریت شبکه اتریوم پس از ارتقای مرج به دیگر بلاک چینهای اثبات کار منتقل شود.

آیفون 14 پرو الگوریتم استخراج اتریوم کلاسیک “” نام دارد و از تجهیزات استخراج اتریوم پشتیبانی میکند. فشار فروش روی این سطح حمایت شیب بسیار بالایی دارد. خط روند صعودی رسم شده روی نمودار همچنان می تواند به عنوان حمایت در نظر گرفته شود. در رو گذشته برای اتریوم یک روند رنج را شاهد بودیم. و در صورتی که شاهد برگشت قیمت بالای این محدوده باشیم، پتانسیل خروج از کانال نزولی در کوتاه مدت وجود خواهد داشت. اما دیگر بلاک چینهای اثبات کار نیز شاهد تغییراتی مشابه بودهاند.

پس از این ارتقا، شبکه اتریوم دیگر نیازی به ماینرها ندارد. بر اساس گزارش کوینمارکتکپ، قیمت اتریوم کلاسیک در محدوده 38 دلار قرار دارد و نسبت به 24 ساعت گذشته 3.8 درصد رشد داشته است. مقاومت فعلی اتریوم در محدوده 1200 دلار قرار دارد. این شاخص اکنون بین یک حمایت در محدوده 19.06 الی 19.21 و مقاومت محدوده 19.36 الی 19.50 دلار قرار گرفته است، و روند آن می تواند در این محدوده رنج باشد. دامیننس اتریوم بعد از شکست کف کانال صعودی خود وارد یک روند رنج شده است، و همچنین مقاومت داینامیکی که برای آن در تایم فریم 1 ساعته در نظر گرفته شده، می تواند موجب کاهش بیشتر این شاخص گردد.

خودرو ملی امارات
اما با شکست این حمایت نیز محدوده 18.83 درصد کف قبلی در تایم فریم روزانه می باشد، که در این محدوده انتظار واکنش قوی تری برای این شاخص داریم. قیمت آن با حرکت صعودی به محدوده 1527 دلار واکنش نشان داد، و در برگشت به سمت حمایت 1500 دلار، با برخورد دقیق به این محدوده، رشد 10 درصد را به ثبت رسانده است. اما در صورتی که مقاومت ها پر قدرت به سمت بالا شکسته شوند، اتریوم می تواند تا محدوده 2000 و 2200 دلار رشد داشته باشد.

آخرین بروزرسانی در: