طول مطالعه: 4 دقیقه

همانطور که مشاهده می کنید، واکنش به سقف مقاومت موجب رنج شدن روند اتریوم در تایم فریم های پایین شده بود، در کندل 4 ساعته گذشته قیمت اتریوم ریزشی داشت که موجب شکسته شدن حمایت 1740 الی 1746 دلار شده است. اما شکست خط روند با توجه به وضعیت اتریوم می تواند موجب ادامه روند رنج این شاخص شود. در غیر اینصورت روند رنج ادامه پیدا خواهد. دامیننس اتریوم اگر خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند، می تواند مجددا صعودی شود، در غیر اینصورت نشانه ریزش را در نمودار دارد.  ​​​​​​​!

جام جهانی ۲۰۱۸

بنابراین تا زمانی تثبیت قیمت روی یکی از سطوح حمایت و مشاهده نشانه های حمایت باید منتظر ماند. در 24 ساعت گذشته اتریوم مطابق با تحلیل قبلی پیش رفت، و حرکت نزولی آن بعد از برخورد به یک ناحیه تقاضا در محدوده 1350 الی 1360 دلار با واکنش مثبت 6 درصدی همراه بود. در زمان نگارش این تحلیل شاخص روی عدد 15.50 درصد قرار دارد، و این عدد محدوده مبنای معاملات امروز می باشد.

دامیننس اتریوم در زمان نگارش این تحلیل روی عدد 18.68 درصد قرار دارد. اکنون مقاومت 1600 دلار به حمایت تبدیل شده است، و پتانسیل رشد بیشتر تا سقف قبلی در محدوده 1700 الی 1780 دلار وجود دارد.روند اتریوم تا زمان آپدیت آن می تواند بین این محدوده ها رنج باشد. دامیننس اتریوم برای چندمین بار پیاپی به حمایت 19.5 الی 19.30 درصد برخورد کرده و در حال شکست این سطح حمایت می باشد.

جام جهانی والیبال 2022 اتریوم در 24 ساعت گذشته دقیقا بعد از شکست سطح مقاومتی که در تایم فریم 1 ساعته روی نمودار رسم شده بود، حرکت صعودی خود را به سمت مقاومت داینامیک الگوی مثلث یعنی قیمت 2050 دلار ادامه داد. اما برای شکست این مقاومت، نیاز به حجم معاملات بالا به همراه قدرت بالای خریدار می باشد، که این مورد هم نیازمند افزایش سطح تمایلات سرمایه گذاران برای حمایت ببیشتر از اتریوم خواهد بود.

مسکن ملی قزوین

دامیننس اتریوم یک مقاومت را در محدوده 19.78 الی 20 درصد به سمت بالا شکسته است، اما مقاومت های دیگری که بالای این اعداد قرار گرفته اند، روند این شاخص را می توانند با مشکل مواجه کنند. دامیننس اتریوم داخل کانال صعودی خود قرار دارد، اما به مقاومت مهمی برخورد کرده و در صورتی که این سطح به سمت بالا شکسته نشود، در صورت شکست کف کانال، شاخص می تواند وارد یک روند رنج کوتاه مدت شود. اتریوم در روز گذشته حرکت نزولی خود را به سمت حمایت های پایین تر ادامه داد. ​​!

قرعه کشی خودرو Bmw میهن اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد، اتریوم می تواند باز هم تا سطح مقاومت 1650 دلار افزایش داشته باشد، و این روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. برای کوتاه مدت، در صورتی که موج صعودی وارد اصلاح شود، و مقاومت 1400 دلار مجددا با واکنش همراه باشد، احتمال اصلاح تا محدوده 1280 دلار وجود خواهد داشت.اما با توجه به حرکت خوب صعودی، مقاومتی در اکنون قیمت را می توان وارد موج اصلاحی کند، در محدوده 1480 الی 1530 دلار قرار دارد.

قرعه کشی خودرو 9 خرداد
برای موج آخر صعودی، یک کانال صعودی باریک که در تایم فریم 1 ساعته و پایین تر قابل رسم می باشد، می توان در نظر گرفت. دامیننس اتریوم در 24 ساعت گذشته افزایش محسوسی داشته است، و با توجه به اینکه در محدوده 20.40 الی 20.45 درصد یک پیوت تشکیل شده است، تا زمانی که این محدوده حفظ شود، شرایط کوتاه مدت شاخص نیز صعودی خواهد بود. قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد و این طور که از نمودار پیداست احتمال یک برخورد دیگر به حمایت هفتگی وجود دارد.

جام جهانی ۲۰۲۲
دامیننس اتریوم بعد از برخورد به حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود و این حمایت در محدوده 14.75 الی 14.90 درصد قرار داشت، با واکنش خوبی همراه بوده است، و امروز روی سطح 15 درصد قرار گرفته است. بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند مجددا قیمت اتریوم را بالای 2700 دلار برسانند، امکان رشد قیمت و خروج از کانال نزولی فراهم می شود. بنابراین تا تثبیت قیمت روی این سطح حمایتی باید منتظر ماند.

اتریوم در 24 ساعته گذشته روی محدوده های حمایتی خود واکنش های مثبت نشان داد. دامیننس اتریوم مجددا به حمایت 19.70 درصد که در وسط کانال رنج قرار دارد برخورد کرده و به آن واکنش خوبی نشان داده است. برای امروز مقاومت اندیکاتور پیوت پوینت در قیمت 1200 دلار قرار گرفته است، و قیمت می تواند بین پیوت و این مقاومت شروع به رنج زدن کند. اتریوم در 24 ساعت گذشته با رشد قیمت مواجه شد. در این صورت شرایط کوتاه مدت اتریوم نیز مساعد خواهد شد. ​​​.

در صورت شکست حمایت ترند لاین، و همچنین شکست حمایت 1650 دلار، مجددا حرکت اتریوم نزولی خواهد شد. روند اتریوم مجددا در تایم فریم 1 ساعته نیز نزولی شده است. دامیننس اتریوم با شکست مجدد حمایت 20 درصد کاملا داخل کانال نزولی کوتاه مدت خود برگشته است. محدوده 1500 دلار نیز تبدیل به مقاومت شده است. تا زمانی که این سطح حمایت حفظ شود، جهت حرکت برای امروز صعودی است و می تواند تا محدوده 1300 دلار به رشد خود ادامه دهد.

رئال مادرید و و یا اینکه در طول اجرای پروژه به مشکلی که حل شدنی نباشد برخورد نکند و امکان ادامه آن وجود داشته باشد. در حال حاضر نزدیک ترین حمایت اتریوم محدوده 1700 الی 1780 و نزدیک ترین مقاومت نیز در محدوده 1900 دلار قرا دارد، که ادامه نوسانت این ارز بین این دو محدوده می تواند به ثبت برسد. حمایت محدوده 1555 الی 1565 دلار که روز گذشته برای اتریوم در نظر گرفته شده بود، در برخورد دوم هم با واکنش مثبت همراه بود.

آخرین بروزرسانی در: