طول مطالعه: 4 دقیقه

در سال 2016 به دلیل شکاف ایدئولوژیکی و فنی در جامعه اتریوم و در پی حمله بدنام شکل گرفت. طی نامهنگاری بین دو معاون وزیر صمت مشخص شد، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که 27اردیبهشت اولین قرعه کشی بر اساس آن انجام گردید، اصلا تایید فنی و امنیتی نداشت و دفتر فناوری داده وزارت صمت هم مسئولیت تایید و نظارت بر حسن اجرای این سامانه را نپذیرفته بود. درپی ابهامات زیادی که سیستم قرعه کشی خودرو توسط خودروسازان طی دو سه سال گذشته ایجاد کرده بود و شمار زیادی از مردم معتقد بودند که این قرعه کشی ها شافیت لازم را ندارد، وزارت صمت اخیرا دست به کار شده و یک سامانه فروش یکپارچه خودرو را راه اندازی کرد تا تخلفات و دلال بازی به صفر رسیده و مصرف کننده واقعی بتواند خودروی خود را خریداری کند.

واردات خودرو آزاد شد
آنها همچنین می توانند توکن های -20 را برای برنامه های خود ایجاد کنند. به عنوان مثال، توسعه دهندگان می توانند از کد منبع باز برای توسعه و اجرای برنامه های غیرمتمرکز خود () استفاده کنند. پیشگویی های عجیب بابا وانگا درباره اروپا ، پوتین ، ترامپ و… این شایعات به حدی بالا گرفت که اظهار شد پوتین از این زن جوان دو فرزند نیز دارد اما این گفتهها از سوی دو طرف رد شد.

کرونا در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ همانطور که قبلا ذکر شد، پایه و اساس بیش از هر چیز دیگری ایدئولوژیک است. در نهایت، می توان هر کاری را با انجام داد که می تواند با هر رمزنگاری دیگری نیز انجام دهد. ارز دیجیتال بومی اتریوم کلاسیک اتر نیز نامیده می شود که می تواند منجر به سردرگمی زیادی شود. این منجر به تشکیل زنجیره جدید اتریوم () شد. وی در سال ۱۹۸۳ و در سن ۳۱ سالگی با دختر مورد علاقه خود به نام لودمیلا پوتینا ازدواج کرد، اما این ازدواج در سال ۲۰۱۴ میلادی به طلاق منجر شد. .

ولادیمیر پوتین یکی از شخصیت های محبوب کشور روسیه است که در ۷ اکتبر ۱۹۵۲ میلادی در شهر سن پترزبورگ به دنیا آمده است. حاصل این ازدواج ۲ ختر به نام های یکاترینا پوتینا و ماریا پوتین می باشد. اما در این مرحله مشکل جدی برای برخی خریداران به وجود آمد به نحوی که این افراد پس از اعلام نتایج اولیه در سامانه جزو "برنده اول" طرح بودند اما در زمان واریز وجه به آنها اعلام شد "شما جزو منتخبین رزرو قرعهکشی هستید" و امکان واریز وجه را ندارید.

بر همین اساس سهشنبه 27 اردیبهشتماه 1401 نخستین دوره فروش خودرو در سامانه فروش یکپارچه خودرو در یک بازه زمانی یکهفتهای انجام گردید و نتایج آن در تاریخ 9 خرداد اعلام شد. افرادی که با این مشکل روبه رو شده بودند اعلام می کردند که پس از اعلام نتایح در روز 11 خرداد اسامی آنان به عنوان منتخبان اول (اصلی) اولین فروش خودرو در قالب سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شد اما وقتی می خواستند برای واریز وجه خودرو یا مبلغ علیالحساب اقدام کنند، موفق به واریز نمیشدند؛ و با پیام "شما جزو منتخبین رزرو قرعهکشی این دوره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو هستید" مواجه شدهاند.  ​​!

این به توسعهدهندگان اجازه میدهد تا قراردادهای هوشمند بسازند و به کار گیرند - بلوکهای کد مستقل و خوداجرا که اقدامات خاصی را بر اساس شرایط از پیش تعریفشده آغاز میکنند. با استفاده از قراردادهای هوشمند، می توان یک سازمان غیرمتمرکز مستقل یا بر روی اتریوم ساخت. آنها با ادعای اینکه نمیتوان زنجیرههای بلوکی را مطابق با هوس انسان خم کرد، روی زنجیره قدیمی باقی ماندند و آن را به اتریوم کلاسیک () تغییر نام دادند.

با این حال، بخشی از جامعه همچنان مخالف چنگال باقی ماندند و به جای آن بر اصل “کد قانون است” ایستادند. با این حال، تفاوت در نمادهای تیک تیک آنها نهفته است. این به توسعهدهندگان اجازه میدهد تا قراردادهای هوشمند بسازند و به کار گیرند. در حالی که این پروژه بیش از 150 میلیون دلار سرمایه جمعی جمع آوری کرد، هکرها از خلاء موجود در قرارداد هوشمند آن سوء استفاده کردند و 50 میلیون دلار در این فرآیند به سرقت بردند.

وی از سال ۱۹۹۹ میلادی در راس قدرت این کشور بوده است. به عنوان مثال، کاربران قیمت گاز را برای انجام تراکنشها با استفاده از میپردازند. به منظور بازگرداندن وجوه، اکثر کاربران اتریوم - از جمله بنیانگذاران ویتالیک بوترین و گاوین وود - از تغییر اساسی در پروتکل پایه بلاک چین یا هارد فورک پشتیبانی کردند. وی از سال ۱۹۹۹ میلادی در راس قدرت این کشور بوده است. وی به ورزش هایی چون جودو، شنا، بوکس، کونگ فو، سوارکاری، تیراندازی علاقه بسیار دارد. حال میتوان پرسید: اگر بهروزرسانی نمیشود، چه نیازی به وجود دارد؟

جام جهانی ۲۰۱۰

برخى متفکران تئوری توطئه معتقدند که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور حال حاضر روسیه مسافر زمان است و از سال ۱۴۸۰ تا کنون در شخصیت هاى گوناگونى ظاهر شده است! در حالی که اتر جدید به عنوان نشان داده می شود، رمزارز به عنوان فهرست شده است. برای درک عمیقتر این قابلیتهای ، با این اوصاف، عامل اصلی تمایز اتریوم کلاسیک، ناسازگاری آن با بهروزرسانیهای بلاک چین است.

شبکه بدون مجوز است، به این معنی که هر کسی میتواند به آن بپیوندد و تراکنشها را انجام دهد، تا زمانی که یک کیف پول ارز دیجیتال سازگار داشته باشد. از نظر عملکرد، هر دو اتر یکسان هستند. به طور کامل از زنجیره اصلی جدا میشود. بنابراین، زنجیره اصلی (اتریوم کلاسیک) نمیتواند به بهروزرسانیهایی که در زنجیره جدید (اتریوم) اتفاق میافتد دسترسی داشته باشد. از آنجایی که اتریوم کلاسیک کدهای قدیمی بلاک چین اتریوم را تا زمان حمله حفظ میکند، اغلب به عنوان رمزارز اتریوم «اصلی» در نظر گرفته میشود.

آخرین بروزرسانی در: