طول مطالعه: 4 دقیقه

بین الملل تابناک: صد و نود و پنجمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور میگذرد؛ تهاجمی که رویدادهای زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد. آنها همچنین از آنچه تلاشهای ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه برای تبدیل انرژی به سلاح نامیدند ابراز تأسف و بر ضرورت پیروزی اوکراین و شکست روسیه تاکید کردند. ​!

قرعه کشی ایران خودرو پارس Tu5

آنها تصمیمات سختی در خصوص آقای پوتین اتخاذ کردند و روسیه نیز از مهمترین سلاح خود یعنی گاز طبیعی علیه آنها استفاده کرد. این بیانیه میافزاید که رهبران دو کشور در مورد نیاز به تقویت امنیت جهانی و اقدامات لازم برای قطع منابع مالی روسیه بحث کردند. به گزارش شبکه «راشا تودی»، مسکو در مناسبتهای مختلف هشدار داده که کمک خارجی به کییف فقط درگیریها در اوکراین را تشدید میکند و آن را در مسیر درگیری با بلوک ناتو تحت هدا آمریکا قرار میدهد.​​​.

ولادیمیر پوتین بیماری
البته که پذیرفتهشدگان در طرحهای قبلی که موفق به واریز وجه نشدهاند نیز میتوانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایرانخودرو نسبت به ثبتنام اقدام کنند. «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه گفت جنگی تمامعیار علیه روسیه اعلام شده که به صورت ترکیبی در همه زمینهها در حال انجام است. رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا ادامه داد، متاسفانه ما این کار را انجام ندادیم و امروز پشیمانیم. آتن پس از آنکه از این مسئله آگاه شد، اکنون از انجام این اقدامات خودداری میکند». ​&;​​.

همانطور که میدانید اروپا آنچه کاشته، اکنون دارد برداشت میکند. جنگی تمامعیار علیه ما اعلام شده که به صورت ترکیبی در جریان است. نکته2 :قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است. نکته1: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

رئال مادرید مقابل آربی لایپزیگ
5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. نکته3 :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. 3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.

حذف کنکور فنی حرفه ای ۱۴۰۱ 9 .گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است. اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو پژو پارس را از سایت هاب گرام دریافت کنید. نکته2 :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

قرعه کشی خودرو 25 تیر 1401 روز دوشنبه بورل گفت که بروکسل باید یک سال پیش به درخواستها برای آموزش نیروهای اوکراینی سریعتر پاسخ میداد. به گزارش اردو پوینت، نبنزیا سفیر روسیه در سازمان ملل بامداد چهارشنبه در جمع خبرنگاران در مورد خبر تلاش روسیه برای خرید تجهیزات نظامی از کره شمالی گفت: من آن را نشنیده ام اما فکر می کنم این یک خبر جعلی دیگر است. سخنگوی کرملین تاکید کرد، قبل از آنکه هر گونه نشست رو در رویی بین رئیس جمهور روسیه و همتای اوکراینی اش برگزار شود، باید موضوع یک سری توافقات محکمی که رهبران روسیه و اوکراین امضا خواهند کرد مطرح باشد.

جام جهانی والیبال 2022 سخنگوی جدید وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در جمع خبرنگاران، با تایید ادعای تلاش روسیه برای خرید مهمات از کره شمالی، مدعی شد این تلاش نشان می دهد اوضاع روسیه در اوکراین خوب پیش نمی رود. رجب طیب اردوغان همچنین در بخش دیگری به یونان اشاره کرد و اظهار داشت: «حساسیت ما در خصوص مزاحمت جنگندههای یونانی برای جنگندههای ترکیهای ادامه دارد. هیچ کس نیازی به برگزاری یک نشست صرفا برای اینکه نشستی برگزار کند ندارد.

بنا بر گزارش شبکه «تی آر تی»، رئیس جمهور ترکیه گفت: «ما در مسئله گاز در حال حاضر هیچ مشکلی نداریم. «لیز تراس» نخست وزیر جدید انگلیس عصر سهشنبه با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین درباره آخرین تحولات جنگ در این کشور گفتوگو کرد. 4 .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد. 1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

2 .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد. مرحله اول : متقا ضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود،به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید. این نخستین تماس خانم تراس در مقام نخست وزیری با رئیس جمهوری اوکراین بشمار میرود. ریابکوف همچنین گفت که «روسیه همیشه در طول تاریخ خود ثابت کرده که سختترین آزمایشات را با افتخار پشت سر میگذارد و قویتر از آن بیرون میآید.

آخرین بروزرسانی در: