طول مطالعه: 4 دقیقه

وقتی صحبت از ماینینگ کلاسیک اتریوم میشود، میتوانید ، یا را انتخاب کنید، زیرا آنها استخرهای استخراج محبوبی برای کاوش هستند. اتریوم کلاسیک دقیقاً مانند خود اتریوم است زیرا هر دوی آنها از استفاده میکنند. ماینرهای کلاسیک اتریوم بسیار مهم هستند، زیرا ماینرها از شبکههای بلاکچین محافظت و در عین حال به تمرکززدایی آنها کمک میکنند. حال این سوال پیش میآید که ماینرها چگونه امنیت شبکههای بلاکچین را حفظ میکنند؟ همچنین عاقلانه است که این دارایی دیجیتال را استخراج کنید و به کیف پول خود بفرستید و در آینده آن را با قیمت بالاتر بفروشید.تورم جهانی چیست​ ​!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را دانلود کنید و آدرس را که میخواهید توکنهای خود را به آن بفرستید به آن بگویید. زمانی که یک مهاجم پول میگیرد یا آنچه را که قبلاً در شبکه بلاکچین استفاده شده است خرج میکند، این کار را انجام میدهد. کیف پول یا برای این موضوع پیشنهاد شده است. در این شهر هر روز شاهد صفهای طولانی خودروها در جایگاهها هستیم و این معضل باعث هدر رفتن وقت شهروندان، کلافگی، خستگی، ایجاد مشکلات ترافیکی و غیره میشود که به تبع آن نارضایتی شهروندان و همچنین برخی ناهنجاریهای اجتماعی شکل می­گیرد. !

همچنین اگر نرمافزار ماینینگ داشته باشید مفید خواهد بود. یکی از مواردی که هنگام استخراج باید به آن فکر کنید این است که آیا میخواهید به تنهایی یا در استخر ماینینگ استخراج کنید. یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و منبع باز است که به هر کسی اجازه میدهد در تولید توکنهای شرکت کند. باید توجه داشته باشید که این نرمافزار با هر دو دستگاه ویندوز و لینوکس سازگار است. با این حال، ترکیب قدرت هش خود با سایر ماینرها، سود شما را افزایش میدهد.

ایرپاد پرو 2021 ترکیب لایه­های اطلاعاتی مختلف در ، تحت عنوان شناخته می­شود. از به عنوان یک روش سادهتر استفاده کنید. ماینرهای ، و سه تا از بهترین ماینرهای نرمافزاری موجود هستند. اغلب بهعنوان یکی از بهترین داراییهای دیجیتالی برای استخراج در پلتفرم معرفی میشود. برای ایمن نگه داشتن توکنهای خود به کیف پول نیاز دارید. در حال حاضر محبوبترین سختافزار برای استخراج اتریوم کلاسیک است.

قرعه کشی خودرو Mvm پس از نقض در سال 2016، که طی آن میلیونها به سرقت رفت و برخی توسعهدهندگان مخالف فورکینگ بودند، اتریوم کلاسیک بلاکچین اصلی بود که هرگز دچار هارد فورک نشد. از سوی دیگر، کسانی که مخالف بودند، آن را نقض اصل «کد قانون است» میدانستند. در نتیجه، هدف از این مقاله آموزش ماینینگ اتریوم کلاسیک است. امروزه استخراج اتریوم کلاسیک از طریق استخر سودآور است و اگر به پتانسیلهای آن ایمان داشته باشید سود خوبی ه دست خواهید آورد.

تنها تفاوتها در نرخ هش، ظرفیت آستانه استخراج سود خالص و پرداختهای هر بلوک است. استخراج بیت کوین به وسیلهای جدید برای کسب سود و کسب درآمد تبدیل شده است. با این حال، بر خلاف شبکه بیت کوین، به حد اشباع یا پیچیدگی نرسیده است و استخراج اتریوم کلاسیک را به یک انتخاب عالی برای ماینرها تبدیل میکند. اگر میپرسید آیا امکان استخراج اتریوم کلاسیک وجود دارد، پاسخ مثبت است. آنها عملیات خود را روی بلاکچین بدون انشعاب دوباره شروع کردند که در نهایت اتریوم کلاسیک را که امروز میشناسیم، به وجود آورد.

هیچ نیازی به راهاندازی برای این نرمافزار وجود ندارد. تشکیل این سازمان­ها کمک فراوانی به پیشرفت و گسترش صنعت در سطح جهانی کرده است. استخراج دوگانه با این نرمافزارها امکانپذیر است. حداقل 4 گیگابایت رم، رم اختصاصی ویدیو یا رم سیستم نیز مورد نیاز است. استخراجکنندگان اولیه بیتکوین، از سختی و نرخهای پایین مورد نیاز در زمان شروع آن بهره میبردند، اما با رشد اکوسیستم کریپتو، استخراج ارزهای دیجیتال دشوارتر شده است.

زلنسکی بازیگر طنز
بلاکچین کلاسیک و اتریوم از الگوریتم استخراج یکسانی استفاده میکنند. آنها از منابع محاسباتی برای اجرای تراکنشها و دفاع در برابر حملات 51 درصدی (دوبار هزینه) در شبکه استفاده میکنند. استخراجکنندگان کلاسیک اتریوم برای شناسایی تراکنشهای معتبر و نادیده گرفتن تراکنشهایی که تایید نشدهاند، همکاری میکنند. ماینرها به منظور حفاظت از شبکه بلاکچین از طریق مشوقها برای ادامه ماینینگ، پاداش دریافت میکنند. برای شروع، به کیف پولی نیاز دارید که توکنهای کلاسیک اتریوم خود را در آن ذخیره کنید. استخراج اتریوم کلاسیک به دلیل پردازندههای گرافیکی و ریگهای استخراج چندان دشوار نیست.

هنگام استخراج اتریوم کلاسیک، به چند آیتم نیاز دارید. کارتهای گرافیک مانند 1080 و 1080مورد نیاز هستند. در مرحله دوم ماینینگ نیاز به خرید تجهیزات دارد. روش برای استخراج هر دو دارایی دیجیتال کاربرد دارد. اگرچه ساده است، اما کمترین بازگشت سرمایه یا درآمد را دارد. علاوه بر این، پردازندههای گرافیکی را میتوان برای استخراج استفاده کرد، اما قدرت کمتری دارند. سایت مکان خوبی برای دانستن میزان سودآوری استخراج سکههای است.

باید توجه داشته باشید که میتوانید توکنهای خود را در کیف پول سختافزاری نیز نگهداری کنید. حمله دوبار هزینه زمانی رخ میدهد که مهاجم یک دارایی دیجیتالی را چندین بار خرج کند. اگر میخواهید به یک استخر ماینینگ بپیوندید، به خاطر داشته باشید که استخر سهمی از درآمد شما را خواهد گرفت. یکی دیگر از برنامههای ماینینگ است. میتوانید از هر دو پردازنده گرافیکی و با استفاده کنید. همچنین میتوانید از آنها با هر دو پردازنده گرافیکی و استفاده کنید.

آخرین بروزرسانی در: