طول مطالعه: 4 دقیقه

از این روی، شرکت اپل با ایجاد حافظه 1 ترابایتی در گوشی آیفون 13 پرو مکس تمام کاربرانش را غافلگیر کرده است. این موضوع را میتوانیم به وضوح در قیمت آیفون 13 پرو و یا پرو مکس مشاهده کنیم. طوری که حتی در فضای کمنور هم میتوانیم شاهد فیلمها و عکسهای بسیار باکیفیت، با کمترین میزان نویز باشیم. در واقع این شرکت تصمیم گرفت تا به طرح کلاسیک و بسیار جذاب نسل 5 خود بازگردد. معمولا مدتزمان پرداخت اقساط بین 3 تا 12 ماه است که میتواند نسبت به نوع پیشپرداخت شما متغیر باشد. ​​.

ایرپاد پرو یا

چرا که حالا شما از محصولاتی بهرهمند میشدید که نسبت به سری قبل بسیار پیشرفتهتر بود. بدین معنا که شما نیازی به نگرانی بابت تمام شدن سریع شارژ گوشیتان نخواهید داشت. خرید اپل واچ و یا ایرپاد، نیازی به پیشپرداخت نداشته و میتوانید آنها را بدون پیشپرداخت، به صورت اقساطی خریداری نمایید. جالب است بدانید که برای خرید آیفون 13 پرو مکس، نیازی به پرداخت کل هزینه نخواهید داشت. چرا که میتوانید فقط 40 درصد هزینه را نقدی و مابقی را به صورت اقساطی، در فروشگاه بازرگانی سیب پرداخت کنید. ᠎&;​​​​.

دلار امروز چنده برای مطلع شدن از قیمت آیفون 13 و یا خرید اپل واچ میتوانید به فروشگاه بازرگانی سیب مراجعه کنید. با این که این موضوع هم در قیمت آیفون 13 پرو مکس، تاثیر بسزایی دارد، اما برای عدهی زیادی از افراد، ارزش خرید کردن را دارد. اما این بار شرکت اپل، با اختصاص دادن ظرفیت باتری در نسل جدید، این نقص کوچک را به طور کلی جبران کرد. اما نکته جالب اینجاست که پس از کلی انتظار برای رونمایی از نسل جدید، تفاوت چندان خاصی از لحاظ ظاهری در آن، به چشم نمیخورد.

چیزی که خودش را در قیمت آیفون 13 نمایان کرد، اما موجب رضایت بیشتر کاربران شد. شاید همین دلیل هم باعث شد تا انتقادها نسبت به طراحی جدید نسل 13 آیفون کمتر شده و برعکس، این محصولات فروش عالی داشته باشند. با این که نسخه مینی آیفون نتوانست انتظارات شرکت را برآورده کند، اما سایر محصولات نسل 12 فروش عالی داشتند. به همین دلیل هم، شرکت اپل از نسخه مینی خود رونمایی کرد.

ولادیمیر پوتین نی نی سایت موضوعی که بسیاری از کاربران آیفون مینی 12 با آن روبهرو بودند و به همین دلیل فروش این نسخه در سال قبل با کاهش روبهرو شد. برندگان نهایی از صبح دوشنبه (سوم مرداد) تا پایان پنجشنبه (ششم مردادماه) مهلت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی خودروسازان مطابق با بخش نامههای فروش، نسبت به واریز وجه اقدام کنند و در صورت عدم پرداخت، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد. طبق اطلاعیه وزارت صنعت قرعه کشی دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه ساعت ۱۰ دیروز ۱ مرداد برگزار شد که این قرعهکشی با نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام شد و نتایج قرعه کشی نیز امروز یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد.

از طرفی دیگر، هیچ کس دلش نمیخواست با ظاهری جذاب سری 12 خداحافظی کند! چرا که گوشی نسل جدید آیفون همان ظاهر سری قبلی را با کمی تغییر، حفظ کرده بود. با این که چنین موضوعی هم، در قیمت آیفون 13 پرو مکس تاثیرگذار است، اما باز هم طرفداران خاص خودش را دارد. اما باید اشاره کنیم که نسخههای پرو، همانطور که از نامشان مشخص است، به خاطر کاربری حرفهایشان همیشه قیمت بالاتری دارند. اما به طور کلی امکانات و فناوری آن را تغییر داد و همین دلیل باعث افزایش قیمت آیفون 13 شد.

کرونا در مازندران شاید در ابتدا انتقاد زیادی به این اقدام طراحان شرکت اپل شد، ولی بعدها همه چیز تغییر کرد. شرکت اپل هم با آگاهی از این موضوع که طراحی سری 12 طرفداران زیادی دارد، اقدام به تغییر کلی ظاهر نسل جدید 13 نکرد. چرا که عده زیادی آیفون 13 پرو مکس را بیشتر به خاطر صفحه نمایشگر بزرگ آن دوست دارند. چهارمین ویژگی آیفون 13 پرو مکس، حافظه داخلی 1 ترابایتی آن است.

به همین دلیل نیاز به حافظه داخلی بیشتر یکی از بزرگترین نیازهای کاربران گوشیهای آیفون بوده است. حالا همه منتظر نسخه بعدی و نسل جدید بودند و انتظار میرفت قیمت آیفون 13 هم بیشتر از سری قبلی باشد. چرا که با استفاده از محصولات سری جدید همه متوجه امکانات عالی آنها شدند. چرا که آیفون 13 پرو مکس از امکانات بسیار عالی برخوردار شد که در اینجا به 4 مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. برای مثال، میتوان به امتیاز عالی آیفون 13 پرو از لحاظ قدرت باتری در سایتها، اشاره کرد.

از طرفی دیگر، نسخهی آیفون 13 پرو مکس هم تبدیل به محبوبترین مدل میان گوشیهای نسل جدید اپل شد. روز گذشته ۲ مرداد برگزار شد. برای خرید اقساطی از بازرگانی سیب باید حتما به صورت حضوری، همراه دستهچکتان مراجعه کنید. پس از آن، میتوانید به راحتی اقدام به خرید اپل واچ، آیفون 13 پرو مکس و یا سایر محصولات این شرکت بکنید. چرا که شرکت اپل در بهروزرسانیهای جدیدش تغییرات زیادی روی سنسور دوربین نسخههای پرو انجام داد. در سالهای اخیر استقبال از صفحه نمایشگر کوچک نسبتا کمتر شده و عده زیادی علاقه به صفحههای نمایشگر بزرگتر دارند.

جام جهانی ۲۰۲۲
از این روی، حتی مبلغ زیادی هم بابت این مدل پرداخت میکنند. سپس سایت به صورت خودکار روش پرداخت را برایتان محاسبه خواهد کرد. در آنجا میتوانید مدل گوشی، رنگ و یا مبلغ پیش پرداخت را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر، همچنین میتوانید به وبسایت بازرگانی سیب مراجعه نمایید. بحث حافظه داخلی، همیشه برای کاربران آیفون دغدغه بزرگی بوده است. همین اتفاق هم افتاد و قیمت آیفون 13 نسبت به نسل قبلی افزایش چند درصدی پیدا کرد.

آخرین بروزرسانی در: