طول مطالعه: 4 دقیقه

در میان 11 خودرویی که ایران خودرو با قرعه کشی به متقاضیان عرضه می کند، قرعه کشی پژو پارس ال ایکس نیز به چشم می خورد که در قرعه کشی قبلی رکورددار تعداد متقاضیان بود و به نظر می رسد در قرعه کشی فردا - شنبه 24 خردادماه 1399 - نیز این خودرو جزو پرتقاضاترین خودروهای ایران خودرو باشد. ایران خودرو در طرح پیش فروش 45 هزار خودروی خود در بین 11 خودرویی که با قرعه کشی به متقاضیان عرضه می کند، قرعه کشی پژو پارس ال ایکس را نیز گنجانده است.

ایرپاد پرو یا

به گزارش صنعت نویس، با پایان یافتن مهلت ثبت نام طرح فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو، مراسم قرعه کشی این محصولات فردا (5 خرداد ماه) برگزار می شود. به گزارش کاماپرس، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تعادل بخشیدن به بازار خودرو و کوتاه کردن دست دلالان از این بازار طرح های پیش فروش محصولات خود را یکی پس از دیگری اجرا می کند و قرار است در آخرین طرح که به پیش فروش یکساله معروف شده 11 محصول از این خودروساز به متقاضیان واگذار شود. ​!

پس از وارد کردن یکی از این دو و زدن تیک “من ربات نیستم” و کلیک روی “جستجو” نتیجه به شما اعلام خواهد شد. در این مقاله از مجله همراه مکانیک علاوه بر اعلام نتایج قرعه کشی خودرو، اطلاعات کامل تری شامل زمان اعلام نتایج، نحوه مشاهده لیست برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو و نتیجه رزرو قرعه کشی خودرو به اطلاع خواهد رسید. با توجه به جدید بودن این سامانه و تغییرات احتمالی که ممکن است مکررا اتفاق بیفتد تصمیم به راهنمایی مشاهده نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو داریم.

زلنسکی کشته شد شایعات مربوط به باندبازی، هک و نواقص فنی بالا در این سیستم بالا گرفت و نامه وزیر صمت به معاون صنایع حمل و نقل در نهایت باعث لغو موقت فرایند قرعه کشی شد. البته سخنگوی وزارت صمت با رد شایعات مربوط به امنیت سیستم، واگذاری مسئولیت انجام قرعه کشی به این وزارتخانه را دلیل اصلی تعلیق موقتی قرعه کشی عنوان کرده است! به هر حال، تعیین تاریخ برگزاری دور دوم قرعه کشی در تیرماه ۱۴۰۱ توسط وزارت صمت نشان میدهد که مشکلات ایمنی و نواقص فنی برطرف شده و سیستم از صلاحیت کافی برای فروش خودرو از طریق قرعهکشی برخوردار است.

آیفون 14 پلاس
ظاهرا مشکلات مربوط به روند قرعهکشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برطرف شده و موعد برگزاری دور دوم قرعه کشی در تیرماه ۱۴۰۱ نزدیک است. موعد تحویل این خودرو از بهمن ماه 1399 تا خردادماه 1400 است. در شانزدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو، محصولات پارس ، سورن پلاس، رانا پلاس و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با قیمت قطعی مندرج در بخشنامه فروش و موعد تحویل ۹۰روزه عرضه شده است.  ​​​!

نکته مهم: دقت داشه باشید که وضعیت رزرو در همان مرحله اول نتایج به شما اعلام شده و برای قطعی شدن رزرو بودن شما و تبدیل به برنده اصلی باید به پروفایل کاربری خود در زمان مشخص شده مراجعه کنید. دور اول قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه فروش با حواشی بسیاری همراه بود. در این نامه نوشته شده بود که سامانه یکپارچه تخصیص خودرو فاقد صلاحیت ایمنی و فنی برای اجرای رویه قرعه کشی است. برندگان قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو باید در زمان مقرر شده واریز وجه را انجام دهند چرا که در غیر این صورت علاوه بر ابطال امتیاز این دوره، به مدت دو دوره از ثبت نام مجدد محروم خواهند شد.

مسکن ملی تهران

نتایج قرعه کشی خودرو پس از به پایان رسیدن زمان مهلت ثبت نام و معمولا با فاصله یک الی دو روزه در سامانه یکپارچه خودرو قرار میگیرد. توجه داشته باشید که بعد از اعلام نتایج اصلی و مشخص شدن لیست برندگان قرعه کشی، متقاضیانی در لیست رزرو قرار گرفته تا درصورت عدم واریز وجه برندگان اصلی یا مغایرت در اطلاعات ثبت شده آن ها و ابطال درخواستشان، ظرفیت به برندگان رزرو اختصاص داده شود.

از دو چش يه چشر مدزده .138. 384. به ده کورو که رسیدی دست خور ور چش خو گیر 385. عقل که نیه جو در عذابه 386. شاه مبخشه شاه غلوم نمبخشه 387. کسه غصه مخوره که زن بمیره خواهر زن ندشته بو 388. دزد ناگرفته پادشاهه 389. خود اشکم گشنه اتش بازی راس نمیه 390. جا خر بستن خور نمدونه 391. مرگ نمگه کی میام392.دسته ادمی مره زر خاک 393. دین خور ور دنیا خو نفروش 394. تور دنیا بو خو نخن کرد395.

احمدك نه درد داشت نه بيماري جوالدوز ره ور خو مزددو مناليد .92. بنابراین افراد خوش شانس تر خودروی خود را در بهمن ماه امسال دریافت می کنند. متقاضیان در هفته آینده میتوانند به سامانه یکپارچه مراجعه کرده و جهت خرید وسیله نقلیه دلخواه خود اقدام کنند. متقاضیانی که در قرعه کشی پژو پارس ال ایکس شرکت کرده اند باید 5 نکته مهم را مد نظر داشته باشند که در ادامه آنها را مرور می کنیم. تثبیت قیمت خارجیهای پریمیوم و لوکس تا چه زمانی ادامه مییابد؟

04-06-1399 پلاک فک شده تا چه زمانی در مرکز شماره گذاری به نام شما نگهداری می شود؟ گفته میشود حداقل ۸۲ هزار خودرو آماده عرضه در این مرحله هستند و احتمالا این رقم تا ۱۰۰ هزار دستگاه افزایش مییابد. ساینا برقی در نمایشگاه تحول صنعت خودرو، آیا این خودرو تولید خواهد شد؟ پیش پرداخت علی الحساب درنظر گرفته شده برای این خودرو 399 میلیون ریال - 39 میلیون و 900 هزار تومان است. 1 ساعت پیش بیشفعالی در خلاقیت به سبک چینی!

بورس استانی ایتالیا 88. اجل سگ كه برسه نون چوپور مخوره 89. غلوم به كار نمرفت وقته كه مرفت جمعه مرفت 90. ابله مگه وديونه هم باور مكنه .91. 63. اي ارزور به گور خي برد 64. اسوده كسي كه خر نداره از كاه وجويي خبر نداره 65. همچ اسيا باش درشت بستو ونرم پس ده. 12. حوض انبار كه شلوغ باشه كوزه زياد مشكنه 13. اب خوشه از گلويي اته نشد .

آخرین بروزرسانی در: