طول مطالعه: 4 دقیقه

از نظر فضای ذخیره سازی، آیفون 14 پرو مکس از 128 گیگابایت شروع می شود و گزینه هایی برای 256 گیگابایت، 512 گیگابایت و 1 ترابایت وجود دارد (ما در حال بررسی و معرفی نسخه 256 گیگابایت هستیم). آیفون 14 پرو مکس اپل نه تنها از نظر شکل ظاهری بزرگ است، بلکه شخصیت بزرگی نیز دارد. 3- قیمت احتمالی آیفون 14 پرو مکس چقدر است؟ با این اوصاف، وقتی در بازار ایران عرضه شده قیمت احتمالی آن نزدیک به 100 میلیون تومان می باشد.

اپل واچ نسل در حالی که این دیگر تنها عامل متمایزکننده مدلهای نیست، هنوز در اینجا صحبتهای زیادی در مورد آن وجود دارد، زیرا آیفون 14 پرو مکس دارای سنسور دوربین اصلی ارتقا یافته و سنسور فوق عریض ارتقا یافته است. گفته می شود که آیفون 14 پرو مکس - همراه با آیفون 14 پرو - عکس های بسیار بهتری در نور کم ارائه می دهد. همچنین یک موتور فوتونیک در این سیستم وجود دارد که گفته می شود به بهبود عکاسی در نور کم نیز کمک می کند.

لبههای مسطح که اولین بار در آیفون 12 معرفی شدند، در آیفون 14 پرو مکس نیز تکرار شد و در حالی که روکش براق قاب 14 پرو مکس کمتر اثرانگشت را به خود جذب می کند، به جذابیت ممتاز این دستگاه میافزاید. 14 بر روی جدیدترین چیپست اجرا می شود که در مقایسه با که آیفون 14 پلاس استاندارد روی آن کار می کند، عملکرد را افزایش می دهد. در این پنجره اطلاعات برنامه های خاصی مانند برنامه و مشاهده می شود که از فضای اضافی استفاده می کند.

اگر دو برنامه مانند را باز کنید و به عنوان مثال یک تایمر تنظیم کنید، نیز به دو قسمت تقسیم می شود. 14 بر روی آخرین نرم افزار 16 اجرا می شود. چندین ویژگی از 13 ، از جمله حالت سینمایی و سبکهای عکاسی نیز روی این گوشی جدید بکار رفته است. در حال حاضر حداکثر روشنایی 2000 نیت وجود دارد، اگرچه اندازه و وضوح - که 2796 در 1290 پیکسل در 14 پرو مکس است - تقریباً با آیفون 13 پرو مکس مطابقت دارد و بسیاری از ویژگی های مشابه، از جمله ، و پشتیبانی از نیز در آن وجود دارد.

اپل از زمان سری 5، نمایشگر همیشه روشن را در مدل های اپل واچ خود ارائه کرده است، اما آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس اولین گوشی های این شرکت هستند که این فناوری را ارائه می دهند. مطمئناً، این دستگاه بسیار سنگین است، بسیار گران است، و همه ویژگی های مشابه برادر کوچکتر خود را ارائه می دهد، اما برای کسانی که خواهان نمایشگر 0.6 اینچی اضافی یا عمر باتری اضافی هستند، دستگاهی خیره کننده است. اگرچه آزمایش قابلیتهای دوربین در مدت زمان کوتاهی که با آیفون 14 پرو مکس داشتیم امکانپذیر نبود، اما این قسمتی است که ما انتظار داریم در آن عملکرد خوبی داشته باشد.

1- قیمت روز گوشی آیفون 14 پرو مکس چند است؟ این گوشی از طراحی به روز شده ای بهره می برد که واقعاً چشمگیر است، به خصوص در این فرمت بزرگتر، با بهبود عملکرد، بهبود باتری، بهبود دوربین، نمایشگر همیشه روشن و ویژگی جزیره پویا همراه شده است. طراحی نیز متفاوت و زیباتر خواهد بود. تا به حال، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم حسگر و فناوری جدید چقدر تفاوت را در آزمایش کامل آن ایجاد می کند.

مسکن ملی تهران

به عنوان مثال، صفحههای قفل قابل تنظیم به شما این امکان را میدهند تا جزئیاتی را در صفحه نمایش همیشه روشن مدلهای حرفهای مشاهده کنید، و همچنین ویژگی تشخیص تصادف خودرو که به طور خلاصه به آن اشاره کردیم، وجود دارد که امیدواریم هرگز به آن نیاز نداشته باشید. همچنین یک ویژگی تشخیص تصادف خودرو در داخل خودرو وجود دارد. شما می توانید در مقاله آنچه باید درباره ویژگی اضطراری ماهواره اپل برای آیفون 14 بدانید، این ویژگی را بهتر بشناسید.

تعدادی ویژگی دیگر، از جمله در پیامها، ایمیل و عکسها نیز وجود دارد که ارزش بررسی را دارد. اگرچه کاربر نمیتواند این موضوع را کنترل کنید، بهطور خودکار نمایشگر آیفون شما را بسته به کاری که انجام میدهید تنظیم میکند و در تئوری، به استفاده بیشتر از باتری کمک میکند. در نهایت این بدان معناست که در مواقعی که به سرعتهای سریعتر نیازی نیست، از نرخهای تازهسازی آهستهتر استفاده میکند و آنها را برای کارهایی مانند بازی ذخیره میکند.

این بریدگی به لطف نرم افزاری و گرافیک، قابل انطباق است و بسته به محتوای اطلاعاتی که قرار است نمایش دهد، محیط آن بزرگ و کوچک می شود. این به این دلیل است که آیفون 14 پرو مکس با بریدگی قابل اعتمادی که از زمان عرضه آیفون در سال 2017 شاهد زیبایی جلوی آیفونهای مجهز به بودهایم، خداحافظی کرده است . 2- رنگبندی آیفون 14 پرو مکس چیست؟

ایرپاد پرو 2 5- آیا مشخصات گوشی آیفون 14 پرو مکس با نسل قبلی خود اختلاف دارد؟ آیفون 14 پرو مکس 256 گیگابایت جدید اپل در 7 سپتامبر 2022 مصادف با 17 شهریور رونمایی شد. قیمت گوشی هوشمند اپل آیفون 14 پرو مکس 256 گیگابایتی 6 گیگابایتی در ایران هنوز مشخص نشده است. نیز وجود دارد، اما آیفون 14 پرو مکس نرخ رفرش پایین را در مقایسه با آیفون 13 پرو 10 هرتز به 1 هرتز کاهش داده است. طبیعتاً، ما نمیتوانستیم ظرفیت باتری را در مدت زمان کوتاه خود آزمایش کنیم، اما همیشه نسبت به استاندارد برتری داشته است، بنابراین این بار نیز انتظار مشابهی را داریم.  ​​​​&;​!

قرعه E2 80 8cکشی ایران خودرو لبه سمت چپ دکمههای تغییر صدا و تنظیم صدا را در خود جای داده است، در حالی که لبه سمت راست دارای دکمه روشن/خاموش و سینی سیمکارت است (یا یک بخش مات شده در جای خود برای مدلهای آمریکایی که فقط به تغییر دادهاند). نیز راه اندازی شده است. سنسور 12 مگاپیکسلی فوق عریض دیافراگم بازتری نسبت به قبل دارد، (/1.8 در مقایسه با /2.2)، و دوباره یک سنسور تله فوتو 12 مگاپیکسلی نیز وجود دارد - اگرچه این حسگر همانند 13 باقی میماند.

آخرین بروزرسانی در: