طول مطالعه: 4 دقیقه

قمیت اکنون زیر مقاومت محدوده 1700 الی 1780 دلار می باشد، و با توجه به فاندامنتال خوب اتریوم، پتانسیل شکست مقاومت و حرکت به سمت هدف 2000 دلار برای اتریوم وجود دارد. شکست مقاومت می تواند شرایط را برای اتریوم مساعد کند. اتریوم در 24 ساعت گذشته با حفظ حمایت محدوده 1170 دلار، حرکت صعودی را تا مقاومت 1230 دلار ادامه داد. در صورت شکست حمایت مهم اتریوم در محدوده های ذکر شد، می توان انتظار داشت که ریزش تا قیمت 750 دلار نیزادامه داشته باشد.

آیفون 14 دیجی کالا
اما برخوردی که به این سطح شاهد هستیم، شیب بالایی دارد و برای اینکه قیمت اتریوم مجددا اهداف بالاتر را ببیند، ترند لاین نزولی باید به سمت بالا شکسته شود و یا اینکه افزایش قیمت بالای مقاومت 2500 دلار داشته باشیم و سپس در برگشت بعدی در صورت مشاهده نشانه های حمایت انتظار مثبتی از این ارز داریم. خریداران تمایلی به خرید در سطوح حمایت نشان ندادند، و با توجه به اخبار اقتصادی که برای بازار ارزهای دیجیتال خبر مثبتی نبود، شاهد ادامه روند قیمت اتریوم در کانال نزولی هستیم.

زلنسکی کشته شد بنابراین باید در معاملات خرید به شدت احتیاط شود. بنابراین در صورت رشد قیمت از این ناحیه، مقاومت 1800 الی 1820 دلار می تواند اولین هدف قیمت باشد. اتریوم در تایم فریم 4 ساعته داخل کانال های نزولی قرار گرفته است، و تا زمانی که قیمت پر قدرت بالای 1600 دلار برگشت نداشته باشد، نمی توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. دامیننس اتریوم برای چهارمین روز متوالی روی محدوده حمایت 19.60 الی 19.50 درصد قرار دارد. اتریوم با شکست کف کانال صعودی خود به حمایتی که در قیمت 1180 الی 1200 دلار برای اتریوم در نظر گرفته شده بود، برخورد کرده است. ​​​!

برای کوتاه مدت تا زمانی که قیمت بالای سطح 1200 دلار قرار داشته باشد، اماکن رشد بیشتر قیمت اتریوم فراهم خواهد بود. این حمایت در محدوده 2890 الی 2800 دلار قرار گرفته است، و در صورت برخورد می تواند با واکنش همراه باشد. بنابراین در صورت برخورد این شاخص به این سطح، باید نحوه واکنش به آن مد نظر قرار داده شود. دامیننس اتریوم بعد از اینکه به مقاومت محدوده 18.20 درصد واکنش منفی نشان داد، مستقیما به سمت حمایت خود در محدوده 17.90 الی 17.70 درصد برگشت.  ​.

خرید گیم تایم 1 ماه این سطح حمایت روز گذشته به صورت موقت شکسته شد، و مجددا شاهد برگشت قیمت بالای این محدوده بوده ایم. ضلع بالای الگو، در واقع همان سقف کانال نزولی است، که اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح 1900 دلار برگردانند، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت اتریوم به هدف اول 2000 دلار و هدف دوم 2150 دلار برسد. بعد از آن انتظار داریم که اتریوم وارد یک موج اصلاحی و یک روند رنج کوتاه مدت شود. فشار فروش موجب شکست حمایت های کوتاه مدت اتریوم و برخورد به محدوده حمایت میان مدت 1500 دلار شده است.

رونمایی آیفون ۱۳ اما به دلیل موج فشار فروش ها در بازار باید تا مشخص شدن وضعیت روند منتظر ماند. تا مشخص شدن وضعیت ادامه روند می توانیم منتظر بمانیم. حرکت صعودی قیمت مجددا تا نزدیک سطح مقاومت 1900 دلار ادامه پیدا کرده است، و در صورتی که ورود سرمایه به آلت کوین ها و تبدیل شدن تتر به رمز ارزها ادامه داشته باشد، پتانسیل شکست مقاومت پیش رو افزایش خواهد یافت. اتریوم با رشد خیره کننده ای که از محدوده 1000 دلار شروع شده است، روز گذشته نیز به رشد خود ادامه داد، و با عبور از مقاومت رند 1500 دلار، به مقاومت بعدی 1600 دلار برخورد کرد و به آن واکنش نشان داد.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو Esale Ikco Ir سطوح 460 الی 1500 دلار می تواند با واکنش همراه باشد. با برخورد کندل ها به این محدوده حمایت شاهد واکنش شدید و حرکت صعودی به سمت بالا تا مقاومت 1117 دلار بودیم. مقاومتی که در محدوده 1994 الی 1990 دلار می باشد و حمایت این ناحیه نیز در قیمت 1968 الی 1960 دلار می باشد. از این ناحیه اتریوم احتمالا می تواند باز هم تا مقاومت 1700 الی 1750 دلار رشد داشته باشد.  ​.

در صورت حفظ حمایت ذکر شده اتریوم میتواند حتی تا محدوده 18.7 درصد نیز رشد داشته باشد. البته قبل از برگشت تا مقاومت های قبلی، انتظار یک روند رنج با توجه به قدرت گرفتن خریداران را در این محدوده ها داریم. اما با توجه به برگشتی که به سمت حمایت های خود داشته، حمایت مهم تری در محدوده 19.80 الی 19.60 درصد در کف کانال صعودی کوتاه مدت خود دارد، که انتظار می رود با واکنش قوی تری همراه باشد.

جدول تورم جهانی از مقاومت 20 درصد انتظار یک واکنش خیلی مهم داریم. مقاومت اصلی این شاخص روی عدد 20 درصد می باشد، و چنانچه این سطح مقاومت ماهانه پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، روند کوتاه مدت اتریوم نیز کاملا صعودی خواهد شد. اما در صورتی که حمایت فعلی پر قدرت شکسته شود، حمایت بعدی این شاخص در محدوده 17 درصد خواهد بود. اما در صورتی که آپدیت با مشکل مواجه شود، اتریوم می تواند کاهش قیمت داشته باشد. باید تا تثبیت شرایط قیمت در محدوده های حمایت منتظر ماند.&;​.

مسکن ملی اصفهان
برای امروز اندیکاتور پیوت پوینت محدوده 1230 دلار را به عنوان نقطه عطف روند روزانه در نظر گرفته است. دامیننس اتریوم با شکست حمایت 19 درصد در حال کاهش بیشتر تا سطح حمایت پایین تری در محددوه 18.5 درصد می باشد. و همچنان با توجه به نبود تمایلات خریدار احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. اندیکاتور نیز واگرایی منفی را نشان می دهد، و این احتمال را افزایش داده است.

آخرین بروزرسانی در: