طول مطالعه: 4 دقیقه

البته باید در نظر داشت که این وسیله برای استفاده از محصولات اپل طراحی شده است اکثر ویژگیها و کاربردهای آن نیز برای محصولات این شرکت قابل اجرا است و دستگاههای دیگر تنها قابلیت مکالمه و گوش دادن موسیقی آن را پشتیبانی میکنند. این محصول اپل، طراحی بسیار زیبا و جذابی دارد و برای دیگر برندها نیز قابل استفاده است اما باید توجه داشت که برای استفاده از کاربردهای بیشتر ایرپادها، باید از دستگاههای شرکت اپل استفاده کرد و در غیر این صورت استفاده از این وسیله محدود به گوش دادن موسیقی و مکالمه میشود.

خرید گیم تایم 90 روزه
​​.

این قابلیت در برخی مدلهای هدفون و هندزفری دیگر شرکتها نیز وجود دارد. مدلهای مختلفی از ایرپاد برای محصولات اپل ارائه شده است که در این میان ایرپاد پرو پس از نسخهی مکس، امکانات خوبی را با قیمتی کمتر ارائه میدهد و میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. تاکنون ایرپادها در چندین مدل مختلف ارائه شدهاند که بیشک پس از نسخهی مکس، ایرپاد پرو کاربردیترین ایرپاد شرکت اپل است که قیمت مناسبتری از نسخهی مکس دارد. هنگام عرضه شدن ایرپاد پرو، یک کیس همراه آن ارائه شده است که ایرپادها داخل آن قرار میگیرند و با یک کابل که به کیس وصل میشود، شارژ میشوند.

اولین کاربرد ایرپاد پرو که در سایر ایرپادها و حتی هندزفریهای قدیمی وجود دارد، قابلیت قطع و وصل کردن تماس میباشد که با استفاده از لمس سنسور تعبیه شده در بدنهی میتوانید به آسانی به تماس دریافتی پاسخ دهید و یا مکالمه را قطع نمایید. همچنین کمپانی اپل ذکر کرده است که کیس شارژ این مدل ایرپاد برای ۲۴ ساعت گوش دادن به موسیقی و ۱۸ ساعت مکالمه مناسب است و تنها با شارژ ۵ دقیقهی گوشیها میتوانید با آن یک ساعت موسیقی گوش دهید و یا مکالمه کنید.

مسکن ملی استان تهران تعویض موسیقی از طریق فشردن سنسور امکان پذیر است که برای گوش کردن به آهنگ بعدی کافیست حسگر را دوبار لمس کنید و با سه بار ضربه به آن آهنگ قبلی پخش میشود. هدفون بیسیم شرکت اپل، با دستگاههای اندرویدی سازگار است و هر دستگاهی که قابلیت بلوتوث داشته باشد به این هدفون بلوتوثی وصل میشود. اطمینان از کیفیت ساخت دربارهی محصولات اپل، ثابت شده است و با وجود طراحی بسیار خوب و جذابی که علاوه بر زیبایی باعث فیکس شدن ایرپاد پرو در گوش میشود، از دیگر دلایل محبوبیت این مدل میباشد.

کرونا امروز ایران اولین نکتهای که در مشخصات ایرپاد پرو توجه شما را جلب میکند، وجود سریهای سیلیکونی در داخل جعبهی محصول است که با انتخاب سری مناسب سایز گوش خود از ثابت شدن در داخل گوش اطمینان حاصل میکنید. وجود سه سری سیلیکونی برای فیکس شدن داخل گوش و انتخاب سایز مناسب سری مناسب با نیاز کاربر، از ویژگیهای خوب این محصول میباشد. علاوه بر روش معمول اطلاع از میزان شارژ ایرپاد پرو از طریق کیس و رنگ چراغ آن، روشهای دیگری برای فهمیدن شارژ دقیق ایرپاد وجود دارد که اضافه کردن ویجت بر روی آیفون یکی از آنها میباشد.  ​!

زلنسکی در امامزاده داوود

شرکت اپل از سال ۲۰۱۶ در کنار آیفون ۷ ، هدفونهای بیسیم مختص شرکت خود به نام ایرپاد را معرفی و عرضه کرد. نوآوری جدیدی که همراه با آیفون ۷ شرکت اپل عرضه شد، ایرپاد نام دارد که در واقع یک هدفون بیسیم است که قابلیتهایی بیشتر از مکالمه و گوش دادن موسیقی دارد. ایرپاد پرو دارای قابلیت حذف نویز یا نویز کنسلینگ است که صداهای اضافی اطراف را حذف میکند. در واقع کیس ایرپاد به شارژدهی طولانی مدت آن کمک میکند.

خودرو ملی ترکیه از دستوراتی که سیری اجرا میکند میتوان به درخواست برای خواندن و حتی جواب دادن پیامها از طریق این دستیار صوتی اشاره کرد که البته به دلیل عدم پشتیبانی از زبان فارسی این قابلیت کاربردی ندارد. در این مدل از ایرپاد دو میکروفون وجود دارد که اولی مسئولیت دریافت و انتقال صدا را بر عهده دارد و میکروفون دوم صداهای اضافی بیرونی را تشخیص میدهد و آنها را حذف میکند.

رونمایی آیفون Se 2022 با توجه به کاربردهای ایرپاد پرو و قیمت مناسبتر نسبت به نسخهی ایرپاد مکس، با وجود این که این مدل جدیدترین محصول شرکت اپل نیست اما همچنان ارزش خرید آن بسیار زیاد است. علاوه بر استفاده از سنسور برای پخش یا مکث موسیقی، هنگامی که ایپرپاد پرو را از گوش در بیاورید، به صورت خودکار موسیقی قطع میشود و با برگرداندن مجدد داخل گوش پس از گذشت زمانی حدود کمتر از ۱۵ ثانیه، موسیقی مجددا پخش میشود. در ادامه مزایا و معایب به صورت مختصر ذکر شده است.

این قابلیت به دلیل هوش مصنوعی قدرتمند و سنسورهای بسیار حساسی است که در این وسیله تعبیه شده است. امروزه خرید اینترنتی یکی از بخشهای بسیار مهم زندگی افراد شده است. برای صرفه جویی در وقت و انرژی، خرید غیر حضوری و آنلاین بسیار کارامد میباشد اما در محصولاتی مانند حوزه تکنولوژی، اصل بودن کالای خریداری شده یکی از دغدغههای افراد میباشد که خرید از مراکز معتبر، این مشکل را رفع میکند.

علاوه بر این ویژگیها، در مشخصات ذکر شده است که این محصول دارای گواهی میباشد که در برابر میزان کمی آب مانند بارش باران مقاومت میکند اما استفاده از این وسیله هنگام فعالیتهایی همچون شنا توصیه نمیشود. در این روش زمانی که به گوشی متصل باشد، میزان شارژ نشان داده میشود. گوشیهای به طور میانگین ۴.۵ ساعت قابلیت پخش موسیقی و حدود ۳.۵ ساعت قابلیت مکالمه با یکبار شارژ را دارند. همراه ما باشید تا با ویژگیها و امکانات بیشتر آشنا شویم.

آخرین بروزرسانی در: