طول مطالعه: 4 دقیقه

قیمت این ارز تا محدوده مقاومت 1950 دلار پیش رفت، اما برگشت قیمت سریعی را برای آن شاهد بودیم. در صورتی که خط روند نزولی روی موج آخر به سمت بالا شکسته شود، و واگرایی مثبت روی تشکیل شود، مجددا می توانیم انتظار تست شکست مقاومت پیش رو را داشته باشیم. امروز نیز فشار فروش در کندل های نزولی به وضوح مشاهده می شود. اتریوم با ادامه فشار فروش ها در بازار به قیمت حمایت مورد نظر در محدوده 2440 الی 2200 دلار برخورد کرد و به این محدوده واکنش نشان داده است.

کرونا امروز ایران اندیکاتور در قیمت رند 1200 دلار، مقاومتی را نشان می دهد که در سقف کانال نزولی قرار دارد، و برای خروج از روند نزولی در این تایم فریم، خریداران باید این مقاومت را پس بگیرند. نمایشگر مدلهای پرو آیفون ۱۴ از دو حفرهی دایرهای و کپسولی شکل بهره میبرند که اپل به طور نرمافزاری، این دو حفره را به شکل یک حفرهی یکپارچه نشان میدهد. مانند نسل قبلی، باتری استفاده شده شکل محسوب میشود و ظرفیت باتری هم کمی کمتر از ۱۳ پرو مکس است.

به طور کلی چینش قطعات درون بدنهی این گوشی مشابه نسل قبلی است ولی در این میان میتوانیم برخی تغییرات کوچک را مشاهده کنیم. همچنین باید به تعبیهی لایهی گرافیتی در پشت نمایشگر هم اشاره کنیم که آن هم به دفع بهتر گرما کمک میکند. اگرچه در این کالبدشکافی به طور مستقیم به تغییرات مربوط به این موضوع اشارهای نشده، اما باید به یک صفحهی فلزی اشاره کنیم که مادربرد را پوشانده و احتمالا برای بهینه کردن دفع گرما تعبیه شده است.

و به دلیل نزولی بودن کلی روند، باید تا شکست یکی از این سطوح و تایید آن ها منتظر ماند. این شاخص بین یک مقاومت داینامیک و یک حمایت استاتیک در حال فشرده شدن می باشد، و باید تا زمان شکست یکی از این محدوده ها منتظر ماند. چرا که احتمال تشکیل الگوی کندلی اینگولفینگ روی سطح حمایت وجود دارد. این شاخص مجددا به یک سری از محدوده های حمایتی خود رسیده است، اما به دلیل شیب تند برگشت، احتمال ورود به یک روند رنج تا مشخص شدن وضعیت بیت کوین روی حمایت های خود وجود دارد.

ایرپاد پرو 2 قیمت

دامیننس اتریوم همچنان بین 19 لی 20 درصد قرار دارد، و روند روز گذشته این شاخص رنج بوده است. دامیننس اتریوم مشابه شرایط اتریوم روی سطح حمایت 14.20 الی 15.17 درصد قرار گرفته است، و در تایم فریم های پایین نیز حمایت رند 15 درصد تاکنون مانع از ریزش بیشتر این شاخص شده است. اتریوم در تایم فریم روزانه مجددا با برخورد به حمایت هفتگی خود در قیمت 2800 دلار با واکنش خوبی همراه بوده است. ​​​​​.

مسکن ملی یزد حمایت هفتگی در محدوده 2840 الی 2720 دلار می باشد و همچنین حمایت اصلی نیز در قیمت رند 2700 که در صورت برخورد قیمت به این ناحیه می تواند واکنش مثبت شدیدی را به همراه داشته باشد. بعد از اینکه خریداران مجددا قیمت را تا سطح 1650 دلار حمایت کردند، در این ناحیه با واکنش شدید، شاهد کاهش 8 درصدی قیمت اتریوم در کمتر از 10 ساعت بودیم. قیمت در این ناحیه چند ساعتی است که متوقف شده است، و برخی از خریداران کوتاه مدت در حال سیو سود می باشند.

خریداران اتریوم در ساعات گذشته با مقاومت محدوده 2120 الی 2150 دلار دست و پنجه نرم کردند و این مقاومت هنوز شکسته نشده است. اتریوم در 24 ساعت گذشته با رشد قیمت خوبی همراه بوده است. اما اگر سرمایه زیادی وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده اید، حتما لازم است به این اطلاعات اساسی به صورت لحظه ای دسترسی داشته باشید. واکنش مثبت به این قیمت موجب شده تا اتریوم یک برگشت به سمت بالا داشته باشد. موج های نزولی را در تایم فریم 1 ساعته به صورت یک کانال می توان در نظر گرفت.

این ارز که با یک حرکت صعودی از محدوده 900 دلار حرکت خود را شروع کرده است، بعد از برخورد به مقاومت 1150 الی 1170 دلار متوقف شده است. اما آخرین حمایت دامیننس در تایم فریم 4 ساعته که می تواند مانع از نزولی شدن این شاخص شود، همان حمایت 19.30 درصد می باشد که در صورت برخورد شاخص به این محدوده انتظار واکنش خوبی را داریم. دامیننس اتریوم مطابق انتظار روز گذشته، با رشد شارپی به مقاومت محدوده 16 درصد برخورد کرده است.

در صورتی که حمایت محدوده 20.54 الی 20.67 درصد شکسته شود، حمایت بعدی در محدوده رند 20 درصد خواهد بود. حمایت های فعلی اتریوم در صورت شکست، در محدوده های 1000 الی 970 دلار می باشد. محدوده حمایت مینوری که برای اتریوم در نظر گرفته شده بود، در قیمت 1085 الی 1100 دلار قرار دارد، و در زمان نگارش این تحلیل، اتریوم در این محدوده متوقف شده است. بنابراین حمایت های خط روند صعودی که روی نمودار در نظر گرفته شده است، شکست آن ها می تواند سیگنال منفی برای اتریوم صادر کند.

رونمایی آیفون 13
که پتانسیل رنج شدن روند بین این دو محدوده وجود دارد. در صورت عبور شاخص از این محدوده، روند اتریوم می تواند برای این هفته کاملا صعودی در نظر گرفته شود. این شاخص در زمان نگارش این تحلیل روی عدد 19.76 درصد قرار دارد. حمایت اول این شاخص در صورت کاهش بیشتر در محدوده 18.80 درصد و حمایت دوم نیز در محدوده 18.26 درصد می باشد. محدوده حمایت دوم در قیمت 1350 الی 1275 دلار که این حمایت در محدوده ای قرار دارد که پتانسیل واکنش بهتر و قوی تری دارد.

حمایت اولی که می توان برای اتریوم در نظر گرفت، در قیمت 1850 دلار بوده و حمایت دوم در محدوده 1810 الی 1800 دلار می باشد. در تایم پایین تر نیز مقاومت محدوده 2120 الی 2150 دلار می تواند مجددا باعث واکنش منفی قیمت شود و فشار فروش قیمت اتریوم را تا حمایت اصلی کاهش دهد. بنابراین احتمال رشد بیشتر قیمت اتریوم و حرکت جدید صعودی افزایش پیدا خواهد کرد.

آخرین بروزرسانی در: