طول مطالعه: 4 دقیقه

علاوه بر این، کاربران می توانند از ویژگی ماکرو در فیلمبرداری (مثل اسلوموشن و تایم لپس) نیز استفاده کنند. و عصر جدید شامل ویژگی های جدید است! کیفیت عکاسی و فیلمبرداری آیفون ۱۳ در مقایسه با آیفون ۱۲ به طرز قابل توجهی بیشتر شده است. لنز اولترا واید آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس تا ۲ سانتیمتر فوکوس می کند و سپس به طور خودکار را فعال می کند تا کوچکترین جزییات سوژه را ثبت کند. با فعال کردن این قابلیت، دوربین آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس کوچکترین جزییات سوژه را نیز ثبت می کند.

خرید گیم تایم طراحی دوربین های آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس به کلی تغییر کرده است. حالا با کمک 4 می تواند به طور خودکار با تغییر کنتراست، نور و تون پوست، چهرهی هر فرد حاضر در عکس را به طور جداگانه زیباتر کند. کاربران با استفاده از این قابلیت می توانند رنگ یا تون عکس را تغییر دهند به طوری که رنگ سوژه های مختلف مثل چهره یا رنگ آسمان تغییری نکند. طراحی سیستم دوربین آیفون ۱۳ و ۱۳ مینی در مقایسه با آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی به کلی تغییر کرده است و لنزها به صورت مورب در بلوک دوربین قرار گرفته اند.

اما جالبتر از اینها، کاربر با می تواند فوکوس روی سوژه های مختلف و تار بودن پسزمینه را حتی بعد از ضبط فیلم نیز تغییر دهد. زمانی که سوژهی جدیدی وارد صحنه می شود، هوش مصنوعی دستگاه او را تشخیص می دهد و روی او فوکوس می کند. یا مثلا زمانی که بازیگر به دوربین نگاه می کند صورت او شفاف و زمانی که روی خود را بر می گرداند صورت او تار می شود. مثلا چینش دوربین ها عوض شده و تمام لنزها بسیار بزرگتر از لنزهای آیفون سال پیش اند.

زلنسکی در خط مقدم
قصد داریم ویژگی های دوربین آیفون ۱۳ را یکی یکی بررسی کنیم تا ببینیم آیا واقعا به گفتهی اپل، دوربین آیفون ۱۳ “پر از نوآوری” است یا خیر. قابلیت ProRes یک فرمت جدید ویدئویی است که مخصوص آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس است. این قابلیت مخصوص عکسبرداری در نور کم است؛ همانطور که می دانید گرفتن عکس در نور پایین نیاز به اکسپوژر بیشتری دارد. تمام دوربین های آیفون ۱۳ و ۱۳ مینی قابلیت sensor-shift optical image stabilization دارند که پیشتر تنها مخصوص آیفون ۱۲ پرو مکس بود.اپل واچ نسل​​&; ​​ !

ولادیمیر پوتین نی نی سایت علت دیر شارژ شدن آیفون ۱۳ چیست؟ اپل در رویداد از آیفون ۱۳ و قابلیت ها و ویژگی های فوقالعاده آن رونمایی کرد. دارندگان سری آیفون های ۱۳ می توانند از بین ۵ استایل عکاسی طراحیشده توسط اپل , , و یکی را برای عکس خود انتخاب کنند. آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی دو دوربین در پشت خود دارند که اپل گفته این بهترین سیستم دوربینی است که تا به حال روی یک گوشی هوشمند پیاده شده است.

رئال مادرید ورزش
آیفون ۱۳ با داشتن چنین قابلیتی می تواند با دوربین های حرفهای عکاسی رقابت کند. دوربین اصلی آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس ۱۲ مگاپیکسل واید با دریچه ƒ/۱.۵ بوده و از ۷ لنز مجزا تشکیل شده است. علاوه بر دوربین اصلی، یک دوربین ۱۲اولترا واید ۵ لنزی با دریچه ƒ/۲.۴ نیز در سری های استاندارد آیفون ۱۳ قرار داده شده که به کاربر دید ۱۲۰ درجه می دهد.

آیفون 14 بنفش

مدل های پرو، دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسل، دریچه ƒ/۱.۸ و ۶ لنز جداگانه و قابلیت نمایش ۱۲۰ درجهای دارند. لنز اولترا واید به کمک فوکوس خودکار طوری عکس ها را با جزییات کامل ثبت می کند که سیستم دوربین هیچ گوشی هوشمند دیگری قادر به انجام آن نیست. همچنین برای این که تز این بازی لذت ببرید و در دنیای شگفت انگیز آن قهرمان های خاص خود را داشته باشید، اشتراک دو ماهه ورد اف وارکرافت ریجن اروپا را مورد بررسی قرار داده است.

آیفون ۱۳ ویژگی های بسیار خوبی دارد اما از دوربین آن بسیار پیشرفتهتر و به طرز قابل توجهی باکیفیتتر شده است. این هم هرچه در مورد ویژگی ها و قابلیت های جدید دوربین آیفون ۱۳ می دانستیم. نظر شما در رابطه با این ویژگی ها چیست؟ قطعا 15 و نیز در این فرایند نقش بسزایی دارند. هم آیفون ۱۳ و هم آیفون ۱۳ مینی دوربین ۱۲ مگاپیکسلی ۷ لنزی با دریچه ƒ/۱.۶ دارند.

آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس همانند سری آیفون های سال گذشته سنسور دارند. به علاوه این که کیفیت فیلمبرداری دوربین آیفون ۱۳، کیفیت است. به همین بهانه قرار است در این مطلب از انارمگ به بررسی ویژگی های دوربین آیفون ۱۳ بپردازیم. آیفون ۱۳ پرو ۱۳ پرو مکس اولین گوشی های هوشمندی اند که قابلیت ضبط ویدئو دارند. نیز از دیگر ویژگی های دوربین آیفون ۱۳ است که امسال در رویداد کالیفورنیا استریمینگ معرفی شد.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو Esale Ikco Ir از دیگر ویژگی های دوربین آیفون ۱۳ می توان به عکاسی ماکرو اشاره کرد. ابتدا به سراغ مشخصات دوربین می رویم. آیا فکر می کنید قابلیت های جدید دوربین برای ترغیب طرفداران اپل به خرید آیفون ۱۳ کافی است یا نه؟ اپل با معرفی آیفون ۱۳ کاری کرد تا عصر جدیدی از دوریین گوشی های هوشمند آغاز شود. از همان زمان، هر آیفون نسل جدیدی از داشته و در هر نسل هم این قابلیت پیشرفته و پیشرفتهتر شده است.

ایرپاد پرو 206
قابلیت اولین بار با آیفون معرفی شد. خریداران سری های پرو می توانند از قابلیت جدیدی به نام در تصویربرداری استفاده کنند. هر لنز نیز دو قابلیت -و دارد. مدل های پرو علاوه بر اینها، یک لنز تله فوتو ۱۲با دریچه ƒ/۲.۸ و ۶ لنز مجزا نیز دارند. طول لنز تله فوتو به ۷۷ میلیمتر افزایش یافته که باعث می شود در فاصله نزدیک زوم ۳ برابری داشته باشد.

آخرین بروزرسانی در: