طول مطالعه: 4 دقیقه

دامیننس اتریوم بین یک حمایت داینامیک خط روند و یک مقاومت استاتیک در محدوده 15.70 درصد قرار گرفته است. اتریوم مطابق انتظار با ادامه روند رنج خود بین محدوده حمایت 1500 دلار و مقاومت 1650 دلار همراه بود. اتریوم در 24 ساعت گذشته مطابق انتظاری که داشتیم تا محدوده 1500 دلار پیش رفت، و به دلیل اخباری که از سوی فدرال رزرو منتشر شد، و در تمام بازار تاثیر مثبت گذاشت، با واکنش مثبتی همراه بود. مقاومت 1800 الی 1850 دلار می تواند مجددا با واکنش همراه باشد، و اتریوم را به سمت حمایت 1600 الی 1500 دلار هدایت کند. ​​​​!

اتریوم کلاسیک چیست
در صورتی که سرمایه گذاری روی اتریوم مجددا روند صعودی کوتاه مدت خود را نداشته باشد، احتمال شکسته شدن این حمایت و برخورد شاخص با حمایت پایین تر در محدوده 19.30 الی 19.11 درصد وجود دارد. اما تلاش خریداران اتریوم برای حفظ این محدوده حمایت روی نمودار مشخص می باشد. محدوده های مقاومت بعدی اتریوم روی نمودار مشخص شده است، که در قیمت 2135 و 2240 دلار می باشد. اتریوم روز گذشته روند صعودی خود را ادامه داد، و رشد قیمت آن تا محدوده سقف دوم کانال صعودی کوتاه مدت و همچنین مقاومت استاتیک رسم شده روی نمودار ادامه پیدا کرد برخورد به این محدوده اکنون با واکنش همراه بوده و تقریباً چند ساعتی است به قدرت خریداران و فروشندگان در این محدوده برابر شده است.

قرعه کشی ایران خودرو Pdf دامیننس اتریوم در کوتاه مدت روند صعودی خود را ادامه می دهد، و محدوده مقاومت این شاخص در عدد 16.20 الی 16.46 درصد قرار گرفته است. یکی از حمایت های این شاخص در عدد 17.70 الی 17.30 درصد می باشد، که می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. بنابراین تا زمانی که اتریوم بالای این سطح کاملا برگشت نداشته باشد، حرکتی که به سمت بالا صورت می گیرد، می تواند یک پولبک برای تست مجدد حمایت های پایین تر باشد.  !

خرید گیم تایم 90 روزه دامیننس اتریوم مجددا از سطح حمایت 19.50 الی 19.30 درصد حمایت شد و در زمان نگارش این تحلیل در محدوده 19.86 درصد می باشد. اتریوم در 24 ساعته مطابق انتظاری که داشتیم، مجددا با کاهش قیمت همراه بود. با شکسته شدن ترند لاین صعودی کوتاه مدت این ارز در تایم فریم 4 ساعته، مجددا با افزایش فشار فروش در اتریوم، شاهد برخورد قیمت با حمایت 2800 دلار و نفوذ داخل این محدوده بودیم.  ​​ ​!

خرید گیم تایم 1 ماه در حال حاضر اتریوم به این مقاومت واکنش جدی نشان نداده است، و صرفا قیمت زیر این سطح متوقف شده است، اما در هر صورت تا زمانی که کانال صعودی باریک کوتاه مدت به سمت پایین شکسته نشود، پتانسیل یک حرکت صعودی دیگر و شکست مقاومت پیش رو وجود دارد. دامیننس اتریوم با شکست حمایت خود در محدوده 15.70 درصد، در حال حاضر به سمت حمایت های پایین تر در حال حرکت می باشد، و پتانسیل رسیدن تا حمایت های 15.5 و 15.35 درصد وجود دارد.

دامیننس اتریوم با شکست حمایت کف کانال صعودی خود، به محدوده حمایت مهمی برخورد کرده است. قیمت حتی به کف کانال صعودی کوتاه مدت نیز بخورد کرده است، و احتمال شکسته شدن کف کانال صعودی اتریوم وجود دارد. بنابراین احتمال شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت وجود دارد. کف قبلی در محدوده 1670 دلار نیز شکسته شده است. با توجه به اینکه قیمت در کانال نزولی قرار گرفته و مجدداً به سقف کانال نزولی نزدیک شده است، در این محدوده فشرده در صورتی که قیمت سریعاً از کانال نزولی خارج نشود و خریداران نتوانند قیمت را بالای عدد 1900 دلار برگردانند، پتانسیل شکست کف محدوده حمایت و برخورد قیمت به کف کانال نزولی در محدوده 1600 دلار افزایش خواهد یافت.

تاثیر تورم جهانی

در 24 ساعت گذشته اتریوم با نوساناتی که جهت نزولی داشته است، به محدوده حمایت 1170 دلار برخورد کرده، و به این سطح واکنش نشان داده است. دامیننس اتریوم همچنان زیر سطح مقاومت ماهانه خود در نوسان می باشد. 5. رقبای اصلی پروژه: بسیار مهم است که در تحلیل فاندامنتال یک ارز، رقبای آن ارز را نیز در نظر بگیرید. اتریوم در 24 ساعت گذشته دقیقا مطابق تحلیل قبلی با شکست خط روند نزولی خود در تایم فریم 15 دقیقه، یک حرکت پر قدرت را به ثبت رساند.

خودرو ملی پاکستان

روی کندل های نمودار در تایم فریم 4 ساعته هنوز نشانه های قدرت گرفتن خریدار مشاهده نمی شود، و کندل های نزولی قدرت بالایی دارند. واکنشی که به محدوده حمایت 1360 دلار روی نمودار به ثبت رسیده است، به این دلیل بود که دامیننس اتریوم به حمایت مهم خود در محدوده 17.80 درصد برخورد کرد، و به آن واکنش نشان داد. زیرا اگر رقبای قوی داشته باشد و خود پروژه هم حتی اگر از نظر محتوا قوی باشد، امکان دارد در رقابت شکست بخورد. ​​​​!

دامیننس اتریوم با شکست فیک مقاومت های مینور خود، به محدوده مقاومت 20.37 الی 20.57 درصد برخورد کرده است. فشار فروش موجب ریزش این شاخص تا محدوده 15.20 درصد شده است. روند این شاخص صعودی و در موج اصلاحی می باشد. در صورت شکسته شدن حمایت اتریوم ریزش قیمت می تواند تا محدوده 900 الی 790 دلار ادامه داشته باشد. اما اگر در کندل 4 ساعته فعلی توانایی حفظ این سطح حمایت مشاهده نشود، و شاهد برگشت قیمت بالای 1530 دلار نباشیم، ریزش می تواند تا محدوده 1300 دلار ادامه داشته باشد.

انتظار ما برای اتریوم ادامه روند رنج تا شروع هفته آینده می باشد. و انتظار رنج شدن روند را در این تایم فریم داریم. بنابراین اگر قیمت در این نمودار رو به بالا حرکت داشته باشد، قیمت خود اتریوم هم رشد خواهد داشت. اتریوم در 24 ساعت گذشته از سطح 1700 دلار برگشت قیمت داشت. در غیر این صورت با شکست حمایت خط روند صعودی، امکان برگشت به محدوده 15.70 وجود خواهد داشت.

آخرین بروزرسانی در: